U SHIT

7 700 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 22 Dhj 10:20 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 200 EUR
❌E SHITUR❌ 3 300 EUR
U SHIT! 3 200 EUR
U SHIT 3 900 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200CDI Elegance i sapo ardhur me dogane te paguar!139Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe tip-tronic Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen navigator me GPS Pilot Automatik (cruise control) clima digitale bi zona disqe alumini origjinal 4 goma te reja ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar me refleks blu etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 6 200 EUR
U SHIT 5 800 EUR
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 4 400 EUR
Në fillim