U SHIT

4 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 07 Tet 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 3 800 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT 4 300 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200CDi i sapo ardhur Dhe i sapo targuar me cdo gje te paguar per 1 vit!212Mije KM origjinale!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Navigator Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal 4 Goma te reja Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 900 EUR
❌U SHIT❌ 0 EUR
U SHIT 4 950 EUR
Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel “Ghia” 09 4 500 EUR
Në fillim