U Shit

1 EUR

3 200 EUR

Shitet nga: AUTO ''BEU'' 11 Tet 00:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet mercedes c200cdi 160mije km origjinale kambio automatike e sapotarguar per her te pare para 1muaji e sapoardhur nga gjermania me baxha xhami clima digitale ganxhe terheqje me dalje korenti 12v 2celesa origjinal me pult i cili hap dhe mbyll dhe xhamat bashke me baxhan nga larg makines xhama te zinj origjinal sensore parkimi etj...ne gjendje te perkryer cmimi
AUTO ''BEU''
0699926313
Leaflet
Në fillim