Okazion

0 EUR

Shitet nga: Okazion Okazion 07 Qer 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Motori: 2.0
Karburanti: Naftë
Kambio: Automatike
Blu Eficency
Kilometra: 160.000km
Viti 2010
• Xhama të zi prapa me letra
• Sensorë parkimi para & prapa
• Timon multifunksional
• Navigator qe punon dhe shqiperi
• Bluetooth
• Klimatizator automatik
• Sistemi i ndriçimi inteligjent LED
• 2 çelësa me pult
• Te gjitha sherbimet e bera
Shitet per mos perdorim
0696337777
Okazion Okazion
0696337777
Leaflet
Në fillim