❌E SHITUR❌

5 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 30 Nën 22:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT 4 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200 KOMPRESSOR Gaz-Benzine impiant i sapo montuar me 3 vjet garanci (bombul 60 litra) i sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2005–193Mije Km origjinale me liber sherbimi dhe TUV Gjerman!Makina disponon Kambio Automatike dhe Tip-Tronic Clima tronic bi zona Sendile elektrike Tapiceri lekure Sendile me ngrohje Sensore parkimi origjinal para-mbrapa disqe alumini origjinal me 4 goma te reja “Michelin” Pilot automatik (cruise control)ESP (sistem antirreshkitjes)ABS sistem frenimi antifurt origjinal me alarm Etj...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078 & 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 300 EUR
U SHIT 3 600 EUR
❌E SHITUR❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Në fillim