E SHITUR

6 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 04 Korr 12:47 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 1 EUR
U SHIT! 3 700 EUR
U SHIT 5 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
C 200
Shitet Mercedes Benz C200CDI i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!VITI 2009! 192Mije KM origjinale me liber sherbimi!Makina disponon kambio Automatike dhe tip-tronic Sendile me ngrohje dhe me fryrje sensore parkimi para-mbrapa (origjinale)Pasqyra me palosje elektrike dhe kur mbyll makinen Drita bi xenon me vete pozicionim sipas terrenit dhe sipas levizjes se timonit majtas djathtas Stopat e pasem (LED)Pilot Automatik (cruise control)Hapje dhe mbyllje e bagazhit me buton clima digitale bi zona disqe alumini origjinal te avantgardit ABS (sistem frenimi)ESP (sistem antirreshkitjes)Antifurt origjinal me alarm xhama anti solar me refleks blu etj...Makina eshte ne gjendje te perkryer!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE FAQEN TONE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT Cel: 0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
U SHIT 3 900 EUR
U SHIT 3 000 EUR
Në fillim