C200 avangarde

5 200 EUR

Shitet nga: Miri 03 Gush 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Makina esht ne gjendje shum te mire .makina esht shum e paster nga brenda dhe jasht dhe e gatshme per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim