C-Class

0 LEK

Shitet nga: c klass 09 Qer 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
C 200

✅Shitet: Benz C-Class 200CDI
✅Viti i prodhimit : 2011
✅Karburanti : Nafte
✅Kambio : Automatike 7-G
✅Kilometra : 160.000
✅Vendodhja : Kavaje
✅Numri : 0696337777
✅Opsionet shtese : sedilje cope dhe lekure dhe levizje me buton
Sapo e targuar dhe siguracion
Klima bizonale automatike
Makina disponon: ESP, ABS, Attention Assist, Speed Limit Assist, Parking Guidance. Bluetooth, AUX, SD Card, USB, Navigation System, Sensore parkimi para dhe mbrapa etj...
Sherbimet e sapobera.
Makina eshte ne gjendje perfekte vizuale mekanike dhe xhenerike. Vetem telefonata serioze ju lutem.
c klass
0696337777
Leaflet
Në fillim