C class 200cdi

5 000 EUR

Shitet nga: Miri 15 Sht 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Makina esht ne gjendje shum te mire dhe shum e paster , esht e gatshme per cdo lloj prove..
Leaflet
Në fillim