C-klass 2.0 Cdi

2 700 EUR

Shitet nga: Elidon 03 Pri 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shes C-klass i vitit 1999-2000 . Shum i mbajtur 2.0 naft cdi . 320 mi kilometra orgjinale makina esht shum e paster dhe e mbajtur . Baxho xhamii xhamat elektrik sensor shiu . Sport edition espirtt
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione