C-klass 2.0 cdi

2 700 EUR

Shitet nga: Elidon 03 Pri 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
C 200
Shes c-klas viti 99 Sport edition Espirt . 320 mi kilometra orgjinale makina ka ndenjtur ne garazh . Baxho xhami kamjo automatike dhe shum ekonomike . Disqe alumini 16 .
Leaflet
Në fillim