Publikuar: Qer 15 2024 02:55

Gomone Sacs - Suzuki 40

EUR

Publikuar: Qer 15 02:55
Shikime: 158
Shitet gomone e sapo ardhur me motor Suzuki 40 kater kohesh vetem 540 or pune sherbimet e motorit te bera ne itali gomonia Saks 4.7m.
Kapaciteti 6 persona gomonia esht si e re tapiceri origjinale e fabrikes rroll bar drita lundrimi dhe te gjitha paisjet e shpetimit. Viti 2006, me navigator, dokumenta te regullta shqiptare te sapo bera.
Cmimi 5500€
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
158
0694567777

Adresa:

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione