Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartamente vlore | Vlorë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartamente vlore,kategori,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj apartamente vlore Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:09 Apartamente , Vlorë

Apartamente Lungomare Vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Dje 17:16 Apartamente , Vlorë

Apartamente me qira lungomare vlore

25 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:16 Shtëpi , Vlorë

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 13:02 Shtëpi , Vlorë

Apartament ne Lungomare, pamje nga deti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Sht 00:24 Apartamente , Vlorë

Apartamente Me Qera Ditore - Vlore

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
23 Sht 15:29 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia 2 kate 210 metra ne Vlore

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Sht 11:39 Shtëpi , Vlorë

dhoma me qera vlore

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
17 Sht 16:46 Apartamente , Vlorë

Apartamente me qira lungo mare vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Sht 16:46 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi Lungo mare

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Sht 18:38 Apartamente , Vlorë

Jepen me qera apartamente lungomare vlore

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
13 Sht 12:59 Apartamente , Vlorë

Shiten apartamente ne fund te Lungomares

85 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
10 Sht 21:30 Apartamente , Vlorë

LUNGOMARE Qera /For Rent

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Gush 12:53 Apartamente , Vlorë

Dhoma plazhi 10 mij lek/nata per person

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
25 Gush 12:53 Apartamente , Vlorë

Dhoma plazhi vlore

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
18 Gush 19:33 Apartamente , Vlorë

Apartamente me qera ditore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
15 Gush 20:53 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 3+1+2+2 ne Vlore.

69 600 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
09 Gush 20:08 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ditore Lungomare

55 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
25 Korr 19:01 Apartamente , Vlorë

JEPET SHTEPI PUSHIMI ME QERA NE VLORE

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
12 Korr 22:29 Apartamente , Vlorë

Apartamente me qera

Numri i dhomave: 4
06 Korr 13:59 Apartamente , Vlorë

Apartamente Pushimi ne Himarë

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
29 Qer 11:23 Apartamente , Vlorë

Shtepi pushimi uji i ftohte

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
23 Qer 20:37 Apartamente , Vlorë

Jap apartamente me qera

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
12 Qer 16:37 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Vlore

1 750 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Qer 19:25 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1ne shitje, Albano Romina,Vlore!

69 800 EUR

Numri i dhomave: 3
03 Qer 00:43 Apartamente , Vlorë

Apartamente lungomare vlore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
29 Maj 23:25 Apartamente , Vlorë

Shiten Apartamente Ne Vlore

1 800 EUR

Numri i dhomave: 1,5
11 Maj 10:04 Apartamente , Vlorë

Apartamente me qera, Vlore

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartamente vlore | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione