Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera zogu i zi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera zogu i zi,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj me qera zogu i zi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:17 ,

Tirane,Apartament me qera 2+1 (Green City,Unaza Re)

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 11:00 ,

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 10:46 ,

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TE ZOGU I ZI 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:40 ,

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE ZOGU I ZI 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:07 ,

Qera, Apartament 2+1, Ring Center, Zogu I Zi, 1000 Euro/Muaj

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Dje 17:28 ,

Japim me qera Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi, Tiranë Neom5901

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
11 Gush 10:21 ,

APARTAMENT 3+1 ME QERA, ZOGU I ZI

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Gush 10:00 ,

APARTAMENT 2+1 ME QERA, ZOGU I ZI

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
08 Gush 11:43 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera, Zogu Zi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
08 Gush 11:43 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera, Zogu Zi

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
08 Gush 11:28 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera, Zogu Zi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
06 Gush 21:05 ,

Apartament me qera ditore te fusha e aviacionit

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
05 Gush 17:38 ,

APARTAMENT 3+1 ME QERA, ZOGU I ZI

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
01 Gush 15:38 ,

jepet me qera apartament 2+1+2 tek zogu i zi

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
20 Korr 22:51 ,

Japim me qera Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi, Tiranë

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
20 Korr 19:50 ,

Japim me qera Apartament 2+1+2 te Zogu i Zi, Tiranë

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
20 Korr 10:28 ,

Super Apartament me qera 2+1+2 te Zogu i Zi (800 Euro)

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
16 Korr 18:22 ,

SHITET Apartament modern 2+1+2 107m2 bruto! Zogu i Zi TR

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3
15 Korr 02:39 ,

Apartament me qera perballe Ring Center!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Korr 16:19 ,

APARTAMENT 1+1 PER QERA TE RING CENTER!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Korr 12:57 ,

Apartament me Qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
29 Qer 15:43 ,

Apartment me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
27 Qer 12:38 ,

Jepet me qira apartment tek Zogu i Zi !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
13 Qer 11:59 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera, Zogu Zi

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
13 Qer 11:59 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera, Zogu Zi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
10 Qer 13:01 ,

Apartament 1+1 me qera ne Laprake

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Qer 13:00 ,

Apartament me qira ne Laprake!

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 15:02 Agjent për shitje të pronës ,

Apartament 2+1 me qera, Zogu Zi

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
28 Maj 13:36 ,

Garzoniere me qera,Zogu I Zi,18.000 lek

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera zogu i zi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione