Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

jap me qera kodra e diellit | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Vendbanime

Shtëpi , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jap me qera kodra e diellit,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jap me qera kodra e diellit For sale Wanted For rent Wanted to rent | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Jan 01:33 Apartamente , Tiranë

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2

850 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
22 Sht 16:12 Apartamente , Tiranë

Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3,

600 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
27 Gush 10:18 Apartamente , Tiranë

Jap me qira apartament 2+1+ 2 + Blk Kati 3,

370 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
16 Sht 16:04 Apartamente , Tiranë

Tirane, jap me qera apartament duplex 3+1

750 EUR

Numri i dhomave: 3
20 Qer 16:18 Apartamente , Tiranë

Tirane, jap me qera apartament 2+1 750 euro

750 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
15 Mar 10:11 Apartamente , Tiranë

(ID 0590)Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK

400 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
10 Pri 00:19 Apartamente , Tiranë

Jap dyqan me qera tek Kodra e Diellit

300 EUR / monthly

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
03 Pri 20:06 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne Tirane

500 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
25 Jan 20:28 Shtëpi , Tiranë

OKAZION jap me qera Duplex 144 m2 590 euro

590 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
29 Gush 17:01 Apartamente , Tiranë

(ID 0502)Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK

500 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
27 Korr 10:57 Apartamente , Tiranë

Jap me qera apartament duplex Dublex 176 m

1 000 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
23 Pri 22:51 Apartamente , Berat

Jap me qera 2+1 e kompletuar cdo gje e re

400 EUR / monthly

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
17 Mar 13:10 Apartamente , Tiranë

Tirane, jap me qera apartament duplex Dublex 130 m

500 EUR / monthly

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 130
01 Dhj 13:51 Apartamente , Tiranë

(ID 0275)Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK ..

400 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Sht 14:21 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera Vile 3 Katshe 400 m²

2 300 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jap me qera kodra e diellit | For sale Wanted For rent Wanted to rent | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information