Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament me qera - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament me qera,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament me qera Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 14:35
Linku:
Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Super ambient biznesi okazion

333 900 EUR

Sot 19:20
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 RRUGA ELBASANIT 400 EURO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Apartamen me qera,sauk, 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Shitësit të Besuar
Sot 19:26
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

S CLASS 550 BENZINE

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
17 Tet 22:10
Linku:
Të tjera  ·  Tiranë

Okazion!!! Shitet Dodge Nitro R/T 2.8 diezel 2008

6 700 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar

Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA E KAVAJES,600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA 5 MAJI,55.000 LEKE

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, ASTIR, 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, RESTORANT FRESKU,370 EURO

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, RRUGA E KAVAJES, 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Me Qera: Apt 2+1+2wc te Fusha e Aviacionit - k3 *

480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Jepet me Qera Apartament 1+1 Myslym Shyr

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 STADIUMI DINAMO 600 EURO

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,ALLIAS,350 EURO.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 BLV ZHAN DARK 480 EURO

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA BARDHYL,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,RRUGA MINE PEZA,600 EURO.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, QENDER

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:44 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Modern Apt: 2+1+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr )

1 900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Makina  ·  Toyota  ·  Corolla  ·  Tiranë

Toyota Corolla 2005 1.4 Nafte

3 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 SHKOZE 35.000 LEKE

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Apartament me qera, Sauk, 180 euro

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 3+1 ISH PARKU 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 KODRA E DIELLIT 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 1+1 MEDRESE 500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA 2+1 DON BOSKO 550 EURO

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Rruga e Elbasanit

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,BRRYLI,700 EURO.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,DON BOSKO,500 EURO.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA, MYSLYM SHYRI,500 EURO

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT ME QERA,KOMBINAT,30.000 LEKE.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament me qera | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione