Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rezidenca Kodra e diellit - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rezidenca Kodra e diellit,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rezidenca Kodra e diellit Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:52
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vilete per shitje Kodra e Diellit 2 prane Conad

399 000 EUR

Numri i dhomave: 3
13 Qer 13:28
Linku:
Apartamente  ·  Tiranë

Okazion!Shitet Apartament me oborr Rezidenca Kodra e Diellit

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 KODRA E DIELLIT 165.000 EURO

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar

Sot 13:14 Makina  ·  BMW  ·  525  ·  Tiranë

Bmw 525 Automatike

5 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

39 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford transit Furgon me qera 9 vendeshe makina me qera rinas

79 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:42 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:41 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Viano  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe makine me qera rent van car rental

70 EUR / ditë

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:41 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

49 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:40 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Viano 7 vende me qera, furgon automat me qera

85 EUR / ditë

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

VW Golf 7 2.0 Nafte/Diesel Automat me qera/ makina me qera

30 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera, Makina ekonomike me qera, golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:31 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET DUPLEX REZIDENCA KODRA E DIELLIT 2!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 12:29
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 KODRA E DIELLIT 165.000 EURO

165 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online Shitësit të Besuar
Sot 12:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT TE REZIDENCA KODRA E DIELLIT

520 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 11:57 Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 3+1 ne Shitje Rezidenca Kodra e Diellit 2

228 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:52
Linku:
Shtëpi  ·  Tiranë

Vilete per shitje Kodra e Diellit 2 prane Conad

399 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Qera, Apartament 3+1+2, Rezidenca Kodra e Diellit 1, Tiranë.

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:53 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Zyra tek Rezidenca Kodra e Diellit 1!

7 800 EUR / muaj

Shitësit të Besuar
Sot 09:37 Apartamente  ·  Tiranë

Qira, Duplex, Rezidenca Kodra e Diellit 2

880 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 09:09 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

1+1 ne Rezidenca Kodra Diellit 1!

97 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

APARTAMENT MODERN PER QIRA 3+1+2 TEK REZIDENCA KODRA E DIELL

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

RESIDENCA KODRA E DIELLIT 2 - ZGJATIMI, SHESIM APARTAMENT 2+

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Sot 09:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

RESIDENCA KODRA E DIELLIT 1, SHITET APARTAMENT 1+1 !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Shitësit të Besuar
Sot 08:36 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

DUBLEX 2+1 PER QIRA TEK REZIDENCA KODRA E DIELLIT 1

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar
Sot 08:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1 Shesim Duplex!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 03:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Tiranë

Apartament 1+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit 1

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rezidenca Kodra e diellit | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione