Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rafte fruta perime - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rafte fruta perime ,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rafte fruta perime Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 21:45 Të tjera  ·  Tiranë

Rafte

500 LEK

15 Sht 15:40 Objekte të huaja  ·  Tiranë

rafte fruta perime dhe feigorifer

2 500 LEK

03 Sht 13:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

OKAZION RAFTE 300 EURO

300 EUR Çmimi me zbritje

23 Jan 13:13 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Shiten 6 rafte per fruta perime 449

449 LEK

17 Jan 13:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

Shiten 6 rafte per fruta perime 470

469 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Jan 19:23 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shiten 6rafte per fruta perime super gjendje

480 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 05:50 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Okazion shitet Marketi ne Astir

16 000 EUR

04 Jan 21:20 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet biznesi

1 LEK

16 Dhj 19:31 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

Okazion shitet Marketi ne Astir

16 000 EUR

24 Nën 03:26 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

SHITET OKAZION MARKETI

16 000 LEK

24 Nën 03:26 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

SHITET OKAZION MARKETI

16 000 LEK

24 Nën 03:26 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Okazion shitet Marketi ne Astir

16 000 EUR

21 Nën 02:19 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

SHITET MARKET

17 500 EUR

21 Nën 02:19 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

SHITET MARKET

17 500 EUR

21 Nën 02:19 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

SHITET MARKET

17 500 EUR

21 Nën 02:19 Shitja me shumicë/Mall  ·  Prodhime ushqimore  ·  Tiranë

SHITET MARKET

17 500 EUR

02 Gush 19:33 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Rate

150 LEK

04 Korr 21:55 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Rafte fruta perime.

110 000 LEK

17 Qer 19:52 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

rafte marketi

16 Qer 20:21 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Rafte Marketi

31 Tet 15:39 Të tjera  ·  Tiranë

Super okazion frigorifrer etj

1 EUR

13 Sht 00:01 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Rafte metalike per fruta perime

27 000 LEK

21 Maj 22:03 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Shiten Rafte per fruta-perime.

350 LEK

16 Mar 09:08 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Rafte

270 LEK

16 Mar 08:47 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Rafte

270 LEK

26 Shk 10:57 Të tjera  ·  Tiranë

Tezga/Banaqe/Rafte fruta perime

20 000 LEK

04 Shk 15:32 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten rafte per frita perime

14 Jan 10:50 Të tjera  ·  Tiranë

Tezga-Banaqe-Rafte fruta perime

20 000 LEK

10 Nën 08:26 Të tjera  ·  Tiranë

Rafte

300 LEK

08 Sht 08:49 Të tjera  ·  Tiranë

Rafte me arka per fruta perime.

40 000 LEK

13 Korr 12:27 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Rafte zgare per fruta perime

200 LEK

25 Qer 11:21 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Rafte të ndryshme  ·  Tiranë

Rafte

300 LEK

28 Jan 16:19 Ambiente biznesi  ·  Dyqane dhe Trafika  ·  Tiranë

Ambjent ne Tirane

8 000 EUR

02 Shk 21:51 Dorëzim i biznesit të përpunuar  ·  Tiranë

Asetet Market

2 000 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rafte fruta perime | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione