Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Tepelenë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tepelenë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Tepelenë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 04:46 Të tjera  ·  Tepelenë

Ekspres kafe 50000

50 000 LEK

Sot 04:46 Të tjera  ·  Tepelenë

Tavolin druri 25000

25 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 04:46 Të tjera  ·  Tepelenë

Paterica 2000 pala

2 000 LEK

Sot 04:44 Të tjera  ·  Tepelenë

karike per ivalit 13000

13 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 04:44 Të tjera  ·  Tepelenë

Lavazho profesjonale

28 000 LEK

21 Maj 18:03 Të tjera  ·  Tepelenë

Hekura per Hotel 35000

35 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Mar 15:39 Të tjera  ·  Tepelenë

Shiten blete

1 LEK

06 Mar 01:25 Të tjera  ·  Tepelenë

Dhi vendi

200 LEK

14 Shk 19:11 Të tjera  ·  Tepelenë

ahhahahaaafaffagwagafafaf

200 LEK

09 Jan 16:41 Të tjera  ·  Tepelenë

Laptop Dell Latitude

8 000 LEK Çmimi me zbritje

10 Dhj 13:37 Të tjera  ·  Tepelenë

Bonot e Persekutuar dhe Privatizimi

1 142 LEK

09 Dhj 13:29 Të tjera  ·  Tepelenë

Bono

1 LEK

11 Nën 12:54 Të tjera  ·  Tepelenë

KALDAJ ME DRU

1 EUR

04 Tet 19:09 Të tjera  ·  Tepelenë

shitet biciklet

100 EUR

04 Tet 19:09 Të tjera  ·  Tepelenë

Biciklet

100 EUR

20 Sht 10:24 Të tjera  ·  Tepelenë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

09 Gush 20:24 Të tjera  ·  Tepelenë

Shes mjalt bio me pakice dhe shumice

3 500 LEK

25 Qer 18:18 Të tjera  ·  Tepelenë

Blete ne shitje

25 Qer 18:12 Të tjera  ·  Tepelenë

Blete ne shitje

10 Qer 12:05 Të tjera  ·  Tepelenë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

20 Mar 00:06 Të tjera  ·  Tepelenë

pedan

500 EUR

17 Mar 15:50 Të tjera  ·  Tepelenë

shitet pedan per kamjon

700 EUR

02 Sht 12:38 Të tjera  ·  Tepelenë

NGA MER JEPI DO KENI KUJDES SE JU KERKON LEK..

26 Gush 22:32 Të tjera  ·  Tepelenë

Shesim rrushe.

50 LEK

16 Korr 10:47 Të tjera  ·  Tepelenë

objekt

1 EUR

16 Korr 10:37 Të tjera  ·  Tepelenë

toke, truall

1 EUR

05 Qer 23:01 Të tjera  ·  Tepelenë

Kerkoj pistolet manover

05 Qer 06:37 Të tjera  ·  Tepelenë

Kerkoj pistolet manover

24 Maj 18:19 Të tjera  ·  Tepelenë

Shiten 500 dengje jonxhe dora e 1 me 500 leke copa .

500 LEK

09 Maj 19:16 Të tjera  ·  Tepelenë

Paisje per furr buke

1 EUR

02 Maj 11:52 Të tjera  ·  Tepelenë

brumatrice

280 EUR

05 Shk 15:00 Të tjera  ·  Tepelenë

Shiten bletë

18 000 LEK

02 Jan 12:18 Të tjera  ·  Tepelenë

No Service - No Payment

02 Jan 10:36 Të tjera  ·  Tepelenë

dfsdfsdfsdf

30 Dhj 09:11 Të tjera  ·  Tepelenë

dsfsdfsdf

28 Dhj 19:20 Të tjera  ·  Tepelenë

Mercedes-Benz 220 -94

21 Dhj 08:27 Të tjera  ·  Tepelenë

sdfsdfsd

21 Dhj 08:27 Të tjera  ·  Tepelenë

sadsadasd

12 Dhj 03:48 Të tjera  ·  Tepelenë

sdfsdf

10 Sht 05:02 Të tjera  ·  Tepelenë

Mercedes Benz ml 280

160 LEK

15 Gush 10:52 Të tjera  ·  Tepelenë

SHITEN CYLA - DYJARE

26 Korr 11:37 Të tjera  ·  Tepelenë

PAISJE BISNESI

14 Pri 07:51 Të tjera  ·  Tepelenë

Raki thane

9 LEK

09 Pri 10:31 Të tjera  ·  Tepelenë

makineri per granit dhe mermer

6 000 EUR

27 Mar 13:37 Të tjera  ·  Tepelenë

Kjosk në shitje

2 700 EUR

13 Mar 19:53 Të tjera  ·  Tepelenë

Shiten

120 EUR

18 Shk 16:47 Të tjera  ·  Tepelenë

shesi

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Tepelenë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione