Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të tjera Të gjitha në Pukë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pukë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 15:36 Të tjera  ·  Pukë

Shiten blete

1 LEK

24 Shk 15:46 Të tjera  ·  Pukë

Shiten blete

1 LEK

20 Dhj 16:19 Të tjera  ·  Pukë

Shitet tavoline ngrenie me 6 karrige

25 000 LEK

10 Dhj 13:35 Të tjera  ·  Pukë

Bonot e Persekutuar dhe Privatizimi

1 142 LEK

09 Dhj 14:14 Të tjera  ·  Pukë

Bono

1 142 LEK

02 Dhj 16:39 Të tjera  ·  Pukë

Bono

1 LEK

09 Tet 14:41 Të tjera  ·  Pukë

Kazan rakie 300 Lit

2 000 EUR

20 Sht 10:22 Të tjera  ·  Pukë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

10 Sht 15:42 Të tjera  ·  Pukë

Prese rrushi

2 000 EUR

29 Korr 21:06 Të tjera  ·  Pukë

shes 30 dhi

1 LEK

10 Qer 12:05 Të tjera  ·  Pukë

Shes Blej Bono Privatizimi (Edhe Me Libreze)

1 LEK

16 Maj 16:06 Të tjera  ·  Pukë

Shes/Blej Bono Privatizimi me % te larte!

1 LEK

18 Pri 16:59 Të tjera  ·  Pukë

Shes/Blej Bono Privatizimi me % te larte!

1 LEK

18 Pri 09:16 Të tjera  ·  Pukë

Apart Bipap Cipap Apap

1 000 EUR

13 Shk 09:47 Të tjera  ·  Pukë

Bilardo

2 200 EUR

09 Shk 22:47 Të tjera  ·  Pukë

Maltezer

17 Dhj 20:21 Të tjera  ·  Pukë

Bilardo italiane tav pinpongu

1 LEK

17 Dhj 20:12 Të tjera  ·  Pukë

Shiten bilardo tavolin pinpongu

250 000 LEK

15 Dhj 20:56 Të tjera  ·  Pukë

Shes bilardo per mbyllje biznesi italiane

270 000 LEK

20 Tet 20:08 Të tjera  ·  Pukë

Shes

400 LEK

19 Tet 20:27 Të tjera  ·  Pukë

Shes Raki

400 LEK

17 Gush 12:02 Të tjera  ·  Pukë

Depozite inox

1 500 EUR

03 Gush 20:15 Të tjera  ·  Pukë

Gjenerator dritash

6 500 EUR

17 Maj 13:20 Të tjera  ·  Pukë

Set

06 Mar 13:30 Të tjera  ·  Pukë

Verë & raki

5 EUR

05 Shk 14:47 Të tjera  ·  Pukë

Shiten bletë

18 000 LEK

28 Dhj 09:17 Të tjera  ·  Pukë

Makineri per perpunimin e frutave

780 000 LEK

29 Maj 18:56 Të tjera  ·  Pukë

Gjenerator dritash.

6 000 EUR

03 Maj 21:40 Të tjera  ·  Pukë

Frigorifer Moral

2 000 EUR

13 Mar 19:52 Të tjera  ·  Pukë

Shiten bletë

18 000 LEK

20 Shk 19:39 Të tjera  ·  Pukë

Shiten bletë

18 000 LEK

29 Dhj 11:29 Të tjera  ·  Pukë

raki manaferre e eger mali, zjarr dru kazan inoksi

1 500 LEK

25 Tet 16:49 Të tjera  ·  Pukë

Ps3 shesim

100 EUR

22 Korr 12:13 Të tjera  ·  Pukë

Besoin de votre soutien

21 Maj 09:57 Të tjera  ·  Pukë

Shkret

600 LEK

30 Pri 22:36 Të tjera  ·  Pukë

Sfoliatrice ( hapese petash )

1 300 EUR

13 Mar 11:54 Të tjera  ·  Pukë

Infomacjon

10 Nën 18:13 Të tjera  ·  Pukë

Mjalt Lajthiza Puke Qafe Mali

1 500 LEK

10 Nën 18:01 Të tjera  ·  Pukë

Mjalti Lajthiza Puke Qafe Mali

1 500 LEK

13 Korr 17:09 Të tjera  ·  Pukë

50 kile djathe

650 LEK

31 Jan 23:19 Të tjera  ·  Pukë

fidane arre dhe geshtenje

11 Qer 16:02 Të tjera  ·  Pukë

Simply straight

40 EUR Çmimi me zbritje

31 Mar 18:38 Të tjera  ·  Pukë

DJEPA Ose BESHIKA

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione