Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Okazion - Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Okazion ,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Okazion Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


15 Qer 15:33 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Biciklete 27 Shimano Alumini

120 EUR

Shitësit të Besuar
15 Qer 13:00 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Stevens  ·  Tiranë

�� Okazion ulet CMIMI !!!!! Biciklete city STEVENS.De

27 500 LEK Çmimi me zbritje

14 Qer 08:51 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

Thes boksi dhe dorez okazion

75 EUR

14 Qer 08:25 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Tiranë

Kalkhoff. Okazion 170 leke

170 LEK

13 Qer 22:46 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  27  ·  Tiranë

Okazion GIANT MTB SIZE 27.5 S 2

400 EUR

13 Qer 18:38 Biçikleta  ·  TREK  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Display Bosch i Ri

100 LEK

13 Qer 10:55 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçiklete 26 Okazion

80 EUR Çmimi me zbritje

12 Qer 12:25 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten biciklet CUBE 29 M 2023 (okazion)

380 EUR

10 Qer 12:55 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion 150 milek belge

150 LEK

06 Qer 10:11 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Atala  ·  Tiranë

Shitet biciklete Atala per qytet nr; 27

149 EUR Çmimi me zbritje

05 Qer 00:06 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Specialized  ·  Tiranë

Monopatine Ninebot max g 2 i ri nga Gjermania trotinet

700 LEK Çmimi me zbritje

05 Qer 00:06 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ninebot max 2 model gjermanie okazion

700 LEK

03 Qer 16:21 Biçikleta  ·  Universal  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Biciklete !!!

15 000 LEK

03 Qer 14:20 Fitnes/Ushtrime  ·  Tiranë

shiten vegla palestre me cmim okazion

1 370 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 16:58 Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet OKAZION Bergamont 28

25 000 LEK Çmimi me zbritje

18 Maj 13:07 Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  26  ·  Tiranë

Okazion 100 €

100 EUR

18 Maj 10:27 Biçikleta  ·  Scott  ·  Aspect  ·  Tiranë

Scott Aspect 29 okazion!!

450 EUR Çmimi me zbritje

18 Maj 08:58 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete me palosje

22 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 21:02 Të tjera  ·  Tiranë

Cizme ortopedike okazion

15 000 LEK

17 Maj 10:33 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

⭕Triçikel qe behet biciklete.

11 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:32 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

�� ��Biciklete nr 16

9 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:32 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 29 xl

240 EUR

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:32 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 12 Frozen

6 500 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:32 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 12 SPIDERMAN

6 500 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:32 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 16 SPIDERMAN

8 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

�� Biciklete nr 12 per djem

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 16 per vajza

10 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 16 per vajza

9 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 16 Frozen

8 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:31 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 20 per femije

12 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:27 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

�� Biciklete nr 20 per djem

12 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:24 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

��Biciklete nr 20 per vajza

12 000 LEK

Shitësit të Besuar
17 Maj 10:24 Dyqan Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

�� Biciklete nr 16 per djem

10 000 LEK

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Okazion | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione