Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Sobim Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Sobim | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

26 Jan 23:36 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Canyon F8

65 000 LEK

24 Tet 21:14 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete ne shitje 80 euro i diskutueshe.

80 EUR

21 Nën 11:43 Dyqan Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete Fat Bike e Re

280 EUR

Shitësit të Besuar
06 Sht 13:55 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biçiklet ne shitje

50 LEK

29 Qer 19:03 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete canyon 27.5

390 LEK

25 Mar 08:08 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

120 LEK

13 Tet 16:58 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gri

16 Qer 10:37 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bardh

13 Pri 18:54 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet Bicikleta

270 EUR

22 Mar 13:56 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

17 Mar 09:49 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

13 Mar 21:43 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

300 LEK

10 Mar 10:12 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Portokalli

160 LEK

10 Mar 10:03 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gri

120 LEK

10 Mar 09:41 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jeshile

180 LEK

10 Mar 09:41 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gri

1 000 LEK

20 Shk 15:17 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Jeshile

180 LEK

16 Shk 13:08 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

30 Jan 15:17 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Grii

27 Jan 15:37 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Full face helmet 661 masa m

79 EUR Çmimi me zbritje

27 Jan 13:36 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gri

27 Jan 13:27 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

05 Dhj 15:16 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gri

480 LEK

05 Dhj 15:08 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

520 EUR

03 Dhj 12:16 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

550 LEK

19 Tet 12:36 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

150 LEK

18 Tet 11:27 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

170 LEK

17 Tet 09:46 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

49 LEK

15 Tet 16:10 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Merida

490 LEK

14 Tet 10:54 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

80 LEK

13 Tet 10:35 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

470 LEK

21 Sht 17:11 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

300 EUR

20 Sht 11:12 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

220 LEK

11 Sht 12:22 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zex

500 LEK

09 Sht 07:50 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Fixed Bike 28

169 EUR

02 Sht 21:50 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

170 LEK

25 Gush 14:29 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zex

580 LEK

15 Gush 13:38 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

300 LEK

24 Korr 17:11 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mtb 29 LxtX Super gjendje

269 EUR

11 Korr 07:50 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mtb Jamis Durango 26

299 EUR

26 Qer 18:02 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CITY BIKE TREKKING 28

149 EUR Çmimi me zbritje

24 Qer 20:44 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Mtb California Nitro 26

320 EUR

19 Qer 16:52 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MERIDA SPEEDER 28CITY BIKE MASA 56

249 EUR

07 Maj 07:38 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

MTB MERIDA 24 PER FEMIJ

149 EUR

05 Maj 14:05 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

CITY BIKE HERCULES 28

149 EUR

02 Maj 16:11 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Mtb Radon 26

300 EUR

20 Pri 13:57 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Biciklete Okazion!!

55 LEK

21 Maj 16:34 Biçikleta  ·  Sobim  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

20 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Sobim | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione