Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Connect Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Connect | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 20:50 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Biciklete elektrike 29 viti 2022 E Re fare Nderrohet

999 EUR Çmimi me zbritje

27 Korr 09:26 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET E.BIKE ALUMIN MARSHE 1X6 GJENDJE SUPER

300 LEK

27 Korr 09:23 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET E.BIKE SUPER BICIKLET

650 EUR

14 Korr 07:58 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET TOURING_RACER_CAFE 26 INCH ALUMIN TOTAL

150 LEK

01 Korr 06:10 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET ORGJINALE GJERMANE KREIDLER ME 0 KM

1 700 EUR

15 Maj 11:40 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet 16 inch akull si e re per vajza

40 LEK Çmimi me zbritje

26 Sht 09:46 Dyqan Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete per te rritur dhe femije

150 EUR

Shitësit të Besuar
11 Sht 10:09 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete ne shitje

45 LEK

27 Qer 20:27 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikete 50 euro ciklizimi 28

50 EUR

21 Qer 09:42 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet orgjinale 28 inch hollandeze Pegasus

200 EUR Çmimi me zbritje

21 Maj 19:29 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

City bike 28

12 Pri 09:25 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet bicikleta 29

200 EUR

23 Dhj 23:33 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Biciklet 26 "Adidas" SUPER OKAZION

70 EUR

13 Tet 16:58 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gri

18 Mar 14:32 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

OKAZION !!! BIÇIKLETE PER FEMIJE !!!

60 EUR

10 Mar 10:03 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

3 000 LEK

08 Shk 11:25 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Vegla 15 mijë lekë

15 EUR

02 Jan 10:44 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Berat

biciklet

15 000 LEK

10 Dhj 10:18 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete

120 EUR Çmimi me zbritje

16 Tet 14:56 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

80 LEK

13 Tet 22:12 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zez

90 LEK

10 Sht 14:27 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okasion

349 EUR

24 Korr 13:06 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Blu

300 EUR

05 Korr 08:42 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

City 28 Clermont Stylous

149 EUR Çmimi me zbritje

04 Maj 21:33 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ferini

320 EUR

28 Pri 17:37 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklet

100 EUR

22 Pri 14:27 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Karbon

1 200 EUR

23 Shk 17:33 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Bicikleta city bike

170 LEK

17 Shk 13:01 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

2 Bicikleta ��������

170 EUR Çmimi me zbritje

18 Gush 20:23 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kopertona 27.5

45 EUR

02 Gush 23:32 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Bicikleta

200 EUR

26 Korr 15:11 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super

120 LEK

25 Korr 14:01 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Gost karbon

700 EUR

13 Pri 19:34 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Biciklete okazion

95 LEK

02 Mar 09:52 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Biciklet 26

65 LEK

31 Jan 12:18 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bicikleta 24ce

100 LEK

05 Nën 23:26 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet bici gjermane me palosje

200 EUR

01 Tet 16:33 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Bicikleta

250 EUR

18 Maj 17:29 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

1 LEK

21 Jan 17:24 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Bicikleta

12 Jan 13:04 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet urgjent bicikleta

150 LEK

10 Nën 21:53 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

biciklet

50 EUR

11 Maj 23:24 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazio

17 000 LEK

23 Sht 20:28 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Giant nga gjermania si e re

200 LEK

18 Korr 22:36 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Devoll

Biciklete

25 Maj 20:53 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Zepto

650 EUR

11 Maj 18:10 Biçikleta  ·  Connect  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet bicikleta

70 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë | Connect | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione