Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sport dhe rekreacion Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 22:34 Artikuj për koleksion  ·  Elbasan

Peshk qelqi

1 LEK

Online
Dje 10:33 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

Pitbull��

Online
Dje 05:29 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kokore BELL

40 EUR

26 Maj 10:52 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

Labrador puppies available.

600 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 10:44 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Fitnes/Ushtrime  ·  Elbasan

TRUP STATIK BOKSI

8 500 LEK

26 Maj 10:43 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Biciklete kursi

280 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 10:39 Kafshë shtëpiake  ·  Qen  ·  Elbasan

Pomeranian puppies for sell .

300 EUR

26 Maj 10:18 Artikuj për koleksion  ·  Elbasan

Kundrra Gaz

100 EUR

Online
25 Maj 23:38 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

tissot

120 EUR

25 Maj 22:49 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·   ·  Elbasan

Ideal 28'' alumin orgjnale

280 EUR

25 Maj 22:44 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·   ·  Elbasan

Biciklete 26 mtb Giant

25 Maj 20:01 Veshje/Këpucë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Geox Loafers (Kepuce verore)

4 100 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 19:50 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Elbasan

Huawei smartwatch GT 2 Pro

150 EUR Çmimi me zbritje

Online
21 Maj 12:13 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Elbasan

Varse floriri 37 gr

1 850 EUR

20 Maj 21:44 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Cube  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Ballistic mtb 29''

350 EUR Çmimi me zbritje

20 Maj 20:54 Pajisje sportive dhe aktivitete në natyrë  ·  Biçikleta  ·  Markë tjetër  ·  28  ·  Elbasan

Okazion

220 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione