Vlorë | Kafshë shtëpiake | Qen

27 Nën 08:16 ,

Pastor German mix Husky

20 LEK

01 Gush 21:10 ,

Pekinez

50 LEK

21 Korr 18:17 ,

Qen

70 LEK

15 Shk 12:25 ,

qen sharri

70 LEK Çmimi me zbritje

04 Maj 17:22 ,

Pitbull mix pastor

70 LEK Çmimi me zbritje

12 Sht 21:41 ,

Pitbull

80 LEK

24 Korr 09:02 ,

Qen Pekinez

80 LEK

28 Mar 19:11 ,

Shitet Qeni

80 LEK

06 Sht 00:11 ,

Qën Langua

80 LEK

16 Mar 22:41 ,

qenush te vegjel

100 LEK

01 Korr 11:48 ,

qen pekinez

100 LEK

08 Maj 22:00 ,

Pitbull

100 LEK

25 Sht 17:30 ,

Qene

100 LEK

14 Maj 09:39 ,

Shitet

100 LEK

17 Maj 16:23 ,

Qen stani

1 EUR

17 Maj 14:13 ,

Qen stani

1 EUR

09 Maj 01:36 ,

Shitet

1 EUR

06 Dhj 11:45 ,

qenushe

1 EUR

05 Qer 19:58 ,

Maltez

150 LEK

02 Qer 09:20 ,

shitet

150 LEK

03 Pri 22:20 ,

Qen pitbull 1.5 vjec

150 LEK

03 Pri 22:20 ,

Pitbull mashkull

150 LEK

29 Tet 12:41 ,

Qen rraca terrier

150 LEK

07 Shk 19:32 ,

Qen haski

150 LEK

11 Dhj 08:16 ,

Pitbull

150 LEK

10 Pri 18:18 ,

Qene Gjahu

150 LEK

21 Tet 18:39 ,

Kulisha maltez dhe pitbulla

170 LEK

17 Nën 13:51 ,

Klysh volpino

180 LEKNë fillim