Elbasan | Sport dhe rekreacion | Kafshë shtëpiake

Qen , 321
Shpendë , 15
Të tjera , 13
Mace , 12
24 Nën 22:27 ,

Akita

180 EUR Çmimi me zbritje

20 Nën 01:16 ,

Femer Husky

270 EUR

18 Nën 20:07 ,

Qen

150 EUR

15 Nën 20:59 ,

Shiten kelysh Malinos belg .

200 LEK

10 Nën 09:02 ,

Shitet

8 088 LEK

08 Nën 16:07 ,

Labrador

150 EUR Çmimi me zbritje

07 Nën 16:03 ,

Shitet

130 EUR

27 Sht 11:35 ,

SHITET BLUE RUSSE .MACOK

450 EUR

30 Gush 11:42 ,

Arush Chow chow

350 LEK

29 Gush 21:39 ,

kangall

3 EUR

29 Gush 14:30 ,

shitet

250 EUR

28 Gush 14:10 ,

Qen pastor

27 Gush 12:32 ,

Bubi

150 LEK

26 Gush 16:36 ,

Shitet këlyshe Labrador

150 EUR

25 Gush 10:57 ,

Qen pastor Belg

300 EUR

17 Gush 21:36 ,

Shitet Labrador femer

150 EUR

10 Gush 18:08 ,

Shitet pastor Belg

300 EUR

07 Gush 00:38 ,

Kale

1 500 EUR

07 Gush 00:26 ,

Kal

4 500 EUR

07 Gush 00:20 ,

Kal

5 500 EUR

19 Korr 19:56 ,

Mace të vogla

4 000 LEK

09 Korr 17:30 ,

Shitzu

100 EUR

21 Qer 18:28 ,

Pekines 2 muajsh

150 LEK

01 Qer 23:11 ,

Kangall serb mashkull

500 EUR

18 Maj 20:48 ,

Mace kotele 3 cope

4 000 LEK

06 Maj 17:26 ,

Bebusha spitz

100 LEKNë fillim