Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kafshë shtëpiake Të gjitha në Elbasan

Qen , 871
Të tjera , 36
Shpendë , 31
Mace , 22

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Kafshë shtëpiake,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

20 Maj 12:00 Qen  ·  Elbasan

Pitbull

11 Maj 18:27 Qen  ·  Elbasan

Pitbull

350 LEK

06 Maj 22:28 Qen  ·  Elbasan

Pastor belg

200 EUR

06 Maj 04:35 Të tjera  ·  Elbasan

Shes mjaltë.

15 LEK

05 Maj 22:53 Qen  ·  Elbasan

Shiten kelysh Husky

280 000 LEK

04 Maj 23:28 Qen  ·  Elbasan

Pastor belg malinois

5 EUR

30 Pri 07:58 Qen  ·  Elbasan

Këlysh pastor gjerman 2 muaj e gjysme

220 LEK

28 Pri 10:23 Qen  ·  Elbasan

Belg malinois

27 Pri 15:40 Qen  ·  Elbasan

Pastor belg malinois

1 EUR

11 Pri 08:01 Të tjera  ·  Elbasan

Blete !

1 LEK

06 Pri 13:45 Qen  ·  Elbasan

adoptoj ose blej kelyshe husky,labrador,pastor berlg,gjerman

1 LEK

30 Mar 09:40 Qen  ·  Elbasan

Kelyshe Pastor Gjerman

200 EUR

26 Mar 10:56 Qen  ·  Elbasan

Kelysha pastor belg 1.5 muj ne elbasan

200 EUR

20 Mar 14:23 Të tjera  ·  Elbasan

shitet Kali

800 EUR

15 Mar 11:47 Qen  ·  Elbasan

Shitet qen Samoyed

350 EUR

08 Mar 12:02 Qen  ·  Elbasan

Kelyshe Shih Tzu, Yorkshire

80 EUR

08 Mar 11:58 Qen  ·  Elbasan

Kelyshe Shih Tzu, Yorkshire Terrier

50 EUR

01 Mar 20:52 Të tjera  ·  Elbasan

Shes mjaltë.

15 LEK

27 Shk 16:49 Qen  ·  Elbasan

Belgian Malinois

300 EUR

23 Shk 21:49 Qen  ·  Elbasan

Shitet minispic mashkull mosha 2 vjec i vaksinuar vetem wh

200 LEK

15 Shk 15:39 Qen  ·  Elbasan

Shiten kelyshe pastor gjerman

200 EUR

12 Shk 14:52 Qen  ·  Elbasan

Mini spitz

80 LEK

12 Shk 14:49 Qen  ·  Elbasan

Mini Spitz

80 LEK

07 Shk 11:33 Qen  ·  Elbasan

kangal turk rrace e paster puro

11 111 LEK

04 Shk 14:36 Qen  ·  Elbasan

Pastor gjerman mashkull 9muajsh

300 LEK

29 Jan 18:12 Qen  ·  Elbasan

Shiten kelyshe

150 EUR

28 Jan 21:37 Të tjera  ·  Elbasan

shitet

2 000 EUR

28 Jan 20:16 Qen  ·  Elbasan

Shiten 2 qenushe 1 muajshe

100 EUR

28 Jan 20:08 Qen  ·  Elbasan

Shiten dy qenushe 1 muajsh

100 EUR

27 Jan 20:36 Qen  ·  Elbasan

Shitet

1 LEK

25 Jan 01:10 Qen  ·  Elbasan

Akita

399 EUR

18 Jan 13:56 Qen  ·  Elbasan

Okazjon shitet klyshi fundit femer 100 milek pastor

100 LEK

17 Jan 08:18 Qen  ·  Elbasan

kerkojm beagle femer per ciftezim,rraca e paster

1 000 LEK

14 Jan 09:47 Qen  ·  Elbasan

SHITEN 2 QENUSHA MESHKUJ POMERIAN MIX MINI SPITZ

130 LEK

06 Jan 15:08 Qen  ·  Elbasan

Shiten Klysh pastor belg malinos rrac e paster .

140 LEK

03 Jan 11:40 Qen  ·  Elbasan

Qen stani

50 LEK

29 Dhj 09:03 Qen  ·  Elbasan

Shiten Klysh pastor belg malinos rrac e paster .

150 LEK

29 Dhj 08:27 Qen  ·  Elbasan

Shiten

100 LEK

28 Dhj 22:10 Qen  ·  Elbasan

Shitet

80 LEK

27 Dhj 09:35 Qen  ·  Elbasan

Shiten Klysh pastor belg malinos rrac e paster .

1 LEK

26 Dhj 12:26 Të tjera  ·  Elbasan

Set per mace te gjitha bashke

20 EUR

21 Dhj 21:44 Qen  ·  Elbasan

SHITEN 5 QENUSHA MESHKUJ POMERIAN MIX MINI SPITZ

130 LEK

17 Dhj 12:53 Qen  ·  Elbasan

SHITEN 5 QENUSHA MESHKUJ MINI SPITZ GJERMAN

150 LEK

16 Dhj 17:12 Qen  ·  Elbasan

Shiten Klysh pastor belg malinos rrac e paster .

1 LEK

16 Dhj 12:29 Të tjera  ·  Elbasan

Shitet Gjarper Pastel Pithon

12 Dhj 17:14 Qen  ·  Elbasan

Shiten Klysh pastor belg malinos rrac e paster .

1 LEK

11 Dhj 08:39 Qen  ·  Elbasan

Okazjon 2 pastora belg cift dhe 6 klysh shiten lir

1 LEK

04 Dhj 12:56 Qen  ·  Elbasan

Shiten Klysh pastor belg malinos rrac e paster .

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Kafshë shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Kafshë shtëpiake | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione