Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Instrumente dhe pjesë të ndryshme në Shitje | Njoftimet në Shqipëri


Gjej instrumente muzikore të ndryshme dhe pjesë të ndryshme për instrumente në shitje. Shiko njoftimet për amplifikator për kitare, boks për foni, bateri të ndryshme, tupanë dhe pjesë për tupanë, pjesëpër kitare elektrike dhe shumëçka tjetër në shitje. Gjej atë që të duhet në mesin e shumë njftimeve në MerrJep.al.18 Maj 11:20 Të tjera  ·  Durrës

Piano -organo elektrike okazion

500 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 09:01 Të tjera  ·  Sarandë

Piano

14 Maj 15:13 Të tjera  ·  Tiranë

Blej lojra te vjetra

90 EUR

14 Maj 13:39 Të tjera  ·  Vlorë

Radio Latvija (Antike)

500 EUR

13 Maj 13:45 Të tjera  ·  Durrës

Shitet Poltron Dentar Italian Castellini 1799 Euro

1 799 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 11:01 Të tjera  ·  Durrës

Home studio

500 EUR

10 Maj 14:36 Të tjera  ·  Krujë

FBT

6 500 EUR

07 Maj 10:55 Të tjera  ·  Shkodër

Juzisaund 2

1 450 EUR

26 Pri 16:21 Të tjera  ·  Tiranë

Pajisje muzikore

580 LEK

26 Pri 16:10 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten 2 bokse Mackie SRM 450

1 000 EUR

15 Pri 00:05 Të tjera  ·  Shkodër

Mackie

13 Pri 16:55 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Kalimba Marka Aiersi ne Shitje

4 400 LEK

Shitësit të Besuar
28 Mar 15:07 Të tjera  ·  Tiranë

Daulle Afrikane

450 EUR

27 Mar 19:52 Të tjera  ·  Lushnjë

Shitet Set Ndricimi

6 300 EUR

27 Mar 13:48 Të tjera  ·  Tiranë

Bokse muzike

20 000 LEK

25 Mar 19:32 Të tjera  ·  Durrës

MONITORE IK MTM iloud

950 EUR

24 Mar 11:33 Të tjera  ·  Tiranë

Okazion

300 EUR

04 Mar 20:29 Të tjera  ·  Lushnjë

Amplifikator 900W +woofer per makine

90 EUR

03 Mar 21:54 Të tjera  ·  Korçë

Shitet klarinete

200 LEK

02 Mar 01:01 Të tjera  ·  Tiranë

Majtofon AIWA funksional

5 000 LEK

26 Shk 22:20 Të tjera  ·  Tiranë

Baterist Kerkoj band

123 EUR

24 Shk 23:01 Të tjera  ·  Durrës

Amplifikator Fender

100 EUR

24 Shk 20:37 Të tjera  ·  Durrës

Shiten Montarbo

2 000 EUR

19 Shk 18:16 Të tjera  ·  Tiranë

Amplifikator Yamaha 120W

10 EUR

19 Shk 15:45 Të tjera  ·  Berat

Për të dhënë organin Pipe

650 EUR

13 Shk 16:37 Të tjera  ·  Tiranë

Bokse LEM dhe SPIRIT POWER STATION 1200

400 000 LEK

11 Shk 22:30 Të tjera  ·  Tiranë

Kitare klacika Yamaha C-40

200 EUR

07 Shk 15:00 Të tjera  ·  Bulqizë

Shes kitaren bas elektrike YAMAHA TRB1005J

800 EUR

05 Shk 23:19 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet kitare

10 000 LEK

31 Jan 12:39 Të tjera  ·  Tiranë

Studio mikset profesionale

8 500 EUR

25 Jan 01:37 Të tjera  ·  Tiranë

Bateri muzikore

700 EUR

03 Jan 18:09 Të tjera  ·  Tiranë

Violin 3/4

10 000 LEK

29 Dhj 17:13 Të tjera  ·  Shkodër

Jepet me qera per gezime familjare

30 EUR

06 Dhj 03:19 Të tjera  ·  Tiranë

Shes boks karaoke

25 000 LEK

05 Dhj 11:11 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten

250 EUR Çmimi me zbritje

01 Dhj 06:04 Të tjera  ·  Tiranë

QSC K12.2 4000W Active Speaker

550 EUR

28 Nën 03:40 Të tjera  ·  Durrës

Shitet kitare

120 EUR

25 Nën 13:21 Të tjera  ·  Tiranë

DDJ-1000 controler

1 000 EUR

21 Nën 15:18 Të tjera  ·  Kukës

Bose 10.2

450 EUR

21 Nën 12:19 Të tjera  ·  Korçë

Kërkoj të ble Djembe të madh

10 Nën 21:40 Të tjera  ·  Tiranë

TC.helicon voiceone

5 000 LEK

03 Nën 21:24 Të tjera  ·  Durrës

Shitet

200 LEK

18 Tet 21:39 Të tjera  ·  Durrës

Firzamonike per femije

25 LEK Çmimi me zbritje


Jeni duke kërkuar për instrumente apo për pajisje të instrumenteve në shitje? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej instrumente dhe pajisje për instrumente që ju nevojiten në mesin e shumë njoftimeve për instrumente të ndryshme të reja dhe të përdorura në shitje.


Blej instrumente dhe pjesë për instrumente të ndryshme


Gjej gjithçka që ju duhet për instrumente muzikore në shitje. Shiko njoftimet për amplifikator për kitare, boks për foni, bateri të ndryshme, tupanë dhe pjesë për tupanë, pjesë për kitare elektrike, sound kart, pedal volumi, fizarmonik parrot, pedale distortion, pjesë për kitare, pjesë për kitare elektrike, bateri, dhe shumëçka tjetër në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për instrumentin apo pajisjet për instrumente që ju nevojiten dhe gjej atë që ju duhet.


Shit Instrumente të ndryshme dhe pajisje për instrumente


Posedoni instrumente apo pjesë dhe pajisje për instrumente që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime tani shpejt dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e instrumentit që dëshironi ta shisni dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve në MerrJep.al. Shpërndaj njoftime dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione