Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Aksesorë dhe Orë për Femra | Njoftimet në Shqipëri


Gjej Aksesorë dhe orë nga markat më të njohura për femra. Blej ora, syze, bizhuteri, çanta, parfume, dhe shumëçka tjetër me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Syze Celine, Louis Vuiton, Escada, Gucci, Prada, Ora Rolex, Ora Micheal Kors, Q&Q, Parfum Guess, Channel dhe shumëçka tjetër në shitje.
Sot 12:33 Për femra  ·  Tiranë

Shiten syze origjinale Gucci

290 EUR

Dje 14:32 Për femra  ·  Fier

Cante per femra 300 Leke

300 LEK

Dje 12:41 Për femra  ·  Tiranë

SHITET ORE FESTINA

4 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 12:41 Për femra  ·  Tiranë

PARFUM ESCADA

5 000 LEK

Dje 12:41 Për femra  ·  Tiranë

HUGO BOSS

5 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 12:40 Për femra  ·  Tiranë

SWATCH

5 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 10:17 Për femra  ·  Tiranë

Syza

65 EUR

24 Maj 23:47 Për femra  ·  Tiranë

Pandora

1 EUR

24 Maj 21:15 Për femra  ·  Tiranë

Syza

65 EUR

22 Maj 10:43 Dyqan Për femra  ·  Tiranë

Syze Dior Per Femra

50 EUR

Shitësit të Besuar
20 Maj 11:39 Për femra  ·  Tiranë

❌ Okazion ore Guess ❌

79 EUR

19 Maj 21:01 Për femra  ·  Tiranë

Çante e re lekurë marka Lulu Guiness

80 EUR

19 Maj 13:05 Për femra  ·  Tiranë

Louis vuitton

100 EUR

18 Maj 14:25 Për femra  ·  Tiranë

Shes vathe antike me Perla te verteta!

1 000 EUR

15 Maj 20:26 Për femra  ·  Fier

ORE CALVIN CLEIN ORIGJINALE

110 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 20:26 Për femra  ·  Fier

ORE CALVIN CLEIN ORIGJINAL

110 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 14:22 Për femra  ·  Tiranë

syze seline

160 EUR

15 Maj 13:22 Për femra  ·  Tiranë

Syze Fendi

280 EUR

12 Maj 18:41 Për femra  ·  Tiranë

ore D&G

70 EUR

12 Maj 16:04 Për femra  ·  Fier

Syze dielli firmato origjinale okazion.

250 EUR

09 Maj 20:29 Për femra  ·  Tiranë

��Cant lv per femra si e re super ofert lekur��

100 EUR

09 Maj 20:29 Për femra  ·  Tiranë

��Syze gucci origjinale super ofert ��

150 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 20:09 Për femra  ·  Tiranë

��parfume origjinal “ jo Malone��

80 EUR

09 Maj 14:14 Për femra  ·  Tiranë

��ofert portofolio Gucci

60 EUR Çmimi me zbritje

08 Maj 12:41 Për femra  ·  Durrës

Qanta Handmade

100 EUR

08 Maj 02:57 Për femra  ·  Durrës

Qanta handmade

80 EUR

08 Maj 02:57 Për femra  ·  Durrës

Qanta handmade

80 EUR

08 Maj 02:57 Për femra  ·  Durrës

Handmade

60 EUR

08 Maj 02:57 Për femra  ·  Durrës

Handmade bags

100 EUR

08 Maj 02:57 Për femra  ·  Durrës

handmade

100 EUR

08 Maj 02:57 Për femra  ·  Durrës

Qanta punim d'ore

100 EUR

07 Maj 10:14 Për femra  ·  Tiranë

Dyson Airwrap Multi-Styler in Blue Blush Color

500 EUR

06 Maj 04:34 Për femra  ·  Tiranë

Produkte kozmetike

400 EUR

03 Maj 12:35 Për femra  ·  Tiranë

ORE OLEVS PER FEMRA

5 500 LEK

01 Maj 23:06 Për femra  ·  Tiranë

Shitet cant laptopi e re 100% lekur

100 EUR

01 Maj 22:59 Për femra  ·  Tiranë

Shitet cant guess e perdorur si e re

35 EUR

30 Pri 18:48 Për femra  ·  Elbasan

Longines

300 EUR

30 Pri 16:24 Për femra  ·  Tiranë

Ore Rolex

70 EUR Çmimi me zbritje

28 Pri 09:01 Për femra  ·  Tiranë

Cante Pinko, origjinale⭐️

90 EUR Çmimi me zbritje

28 Pri 09:00 Për femra  ·  Tiranë

Louis Vuitton! Super cante⭐️⭐️⭐️

1 150 EUR

28 Pri 08:59 Për femra  ·  Tiranë

Gucci! Super syze⭐️⭐️⭐️

140 EUR

28 Pri 08:58 Për femra  ·  Tiranë

Super syze Burberry per femra

120 EUR Çmimi me zbritje

27 Pri 17:43 Për femra  ·  Vlorë

SHITEN SYZE DIELLI

15 000 LEK


Jeni duke kërkuar për aksesorë, bizhuteri dhe orë të ndryshme për femra? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, gjej njoftime për aksesorë dhe orë nga markat më të njohura për femra. Shiko njoftimet dhe gjej atë që të duhet.


Blej Aksesorë dhe Orë për Femra


Eksploro gamën tonë të gjërë të njoftimeve për aksesorë, bizhuteri dhe orë për femra në shitje me çmimet më të arsyeshme. Blej Ora, Syze, Bizhuteri, Çanta, Parfume dhe shumëçka tjetër për femra. Shiko njoftimet për Syze Celine, Louis Vuiton, Escada, Gucci, Prada, Ray Ban, Roberto Cavali, Ora Rolex, Ora Micheal Kors, Q&Q, Guess, Omega, Fossil, Versace, Parfum Guess, Channel, Çantë Micheal Kors, Çantë Louis Vuiton, Çantë Gucci, dhe shumë të tjera në shitje. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë kërkimit dhe gjej ofertat më të mira.


Shit Aksesorë dhe orë për femra


Nëse keni aksesorë, bizhuteri, ora të ndryshme të reaj apo të përdorura që dëshironi ti shisni, eja në MerrJep.al dhe krijo njoftime shpejtë dhe leht duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që shisni. Shpërndaj njoftime dhe gjej blerësit e interesuar në mesin e shumë vizitorëve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione