Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Panasonic Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Panasonic | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

15 Mar 08:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Hair Conditioner TUNDRA PLUS R32 inverter wi-fi 2023

500 EUR

01 Mar 08:04 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner Haier Tundra Plus R32 WI-FI 9BTU

439 EUR

31 Dhj 00:47 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Air Purifiers Panasonic

170 EUR

16 Dhj 22:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Okazion Kaldaj Gazi 300 mij lek

1 LEK Çmimi me zbritje

19 Nën 21:05 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes 2 Ac

15 000 LEK

04 Korr 13:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kerkohet Montues/teknik Kondicioneresh

50 000 LEK

04 Korr 12:25 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

ngrofse murale

65 EUR

27 Qer 10:27 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

kaldaj per nzerje me gaz

200 EUR Çmimi me zbritje

18 Shk 20:28 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

kaldaj me gaz

250 EUR Çmimi me zbritje

09 Jan 10:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion kondicioner inverter panasonic 18 btu

300 EUR

17 Nën 19:58 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kaldaje

600 EUR

15 Tet 13:22 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet Stuf druri maqedonse

1 LEK

16 Pri 10:12 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparate per Akulla

15 Pri 20:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparata per kafe Expreso

13 Mar 13:19 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparata per kafe Expreso

30 Sht 22:59 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet

500 EUR

11 Maj 00:48 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparate per Akulle

15 Shk 19:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparata per Cafe

15 Shk 19:53 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparata per Akulle

06 Shk 15:32 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparate per Akulle

20 Jan 19:50 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Nxemse

20 Jan 19:30 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparate per Akulle

21 Dhj 17:45 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

ventilator

1 500 LEK

20 Korr 17:03 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Kondicioner

1 000 LEK Çmimi me zbritje

16 Qer 01:14 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparate per Cafe

22 Shk 18:29 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Ngrohes i Ri per Familje.Vetem 30 mij te vjetra.

30 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Panasonic | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione