Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 18:28 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicionere Te Ardhur Nga Italia.

500 EUR

06 Mar 21:46 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sistem chiller Carrier

700 EUR

21 Shk 09:27 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shporet me Pelet i ardhur nga italia

499 EUR Çmimi me zbritje

15 Nën 01:06 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

INVERTER TRIPP LITE 3600 WATT 36x36

950 EUR

05 Nën 20:28 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Llojshmeri kondicionerash

1 LEK

04 Korr 19:11 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

BOJLER ME GAZ

19 Shk 13:00 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shiten 2 Kondicionera Okazion

1 LEK Çmimi me zbritje

14 Nën 00:43 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

10 000 LEK

13 Nën 16:38 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

10 000 LEK

10 Nën 18:56 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

INVERTER TRIPP LITE 1250 WATT

500 EUR

10 Nën 18:56 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

INVERTER dhe KARIKUES 500 VA FULL AUTOMATIK

79 EUR

30 Korr 13:59 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

freskuese Ariston

500 LEK

29 Nën 12:01 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Aparata per Akulla

15 Tet 21:43 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet kondicioner protativ 30 mij lek

30 LEK

14 Sht 13:27 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Korrektor 3500 VA

45 EUR Çmimi me zbritje

13 Qer 10:57 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicjoner pak te perdor dhe te ri

11 EUR

09 Maj 20:09 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicionera

100 LEK

13 Pri 19:22 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Makina per Akulla me qmime me te lira ne rajon

22 Tet 22:41 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Soba me dru

1 LEK

19 Nën 14:18 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Freskuese e papërdorur

300 LEK Çmimi me zbritje

25 Qer 07:42 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHES KONDICIONER. LG.

80 000 LEK

12 Korr 14:42 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

oferta dhe çmime speciale KONDICJONER

177 EUR

08 Qer 13:00 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

aux 18 bit

2 000 LEK

10 Maj 14:37 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

oferta dhe çmime speciale KONDICJONER

77 EUR

09 Gush 18:20 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner LG 24000 BTU

540 EUR Çmimi me zbritje

17 Dhj 08:58 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner LG 12000btu 14000btu

130 EUR

14 Nën 21:48 Ngrohës dhe Klima  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Kondicioner 14000btu

180 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione