Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura LG Të gjitha në Shqipëria

Miele , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Pri 12:42 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice LG

150 LEK Çmimi me zbritje

23 Shk 11:04 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatriçe 7Kg LG

20 000 LEK

21 Shk 10:32 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice 7kg

20 000 LEK

18 Tet 11:07 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice

150 LEK

18 Tet 11:03 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavatrice

170 LEK

02 Tet 11:29 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice

160 LEK

28 Sht 13:41 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice

150 LEK

05 Sht 19:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice

180 LEK

01 Gush 22:58 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sensor per lavatrice

1 500 LEK

19 Maj 02:28 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes pjes per LG

2 000 LEK

28 Mar 17:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVATRICE LG 9KG A+++ INVERTER SUPER LAVATRICE

350 LEK

09 Shk 20:49 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice LG

220 LEK

25 Jan 17:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Lg lavatrice DD inverter 7kg

30 000 LEK

16 Gush 12:31 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVATRICE LG 7KG INVERTER

200 LEK

08 Maj 11:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice 7kg

150 EUR

07 Shk 10:11 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

teknik lavatrice

50 EUR

26 Tet 10:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Lavatrice LG 7kg

100 EUR

16 Sht 22:10 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice frigorifer

400 LEK

22 Korr 10:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

bulier

4 000 LEK Çmimi me zbritje

29 Pri 04:00 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shes lavatrice LG

10 000 LEK

09 Mar 07:05 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavatrice

150 EUR

13 Tet 16:31 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavatrice 7kg

150 EUR

11 Pri 13:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet mallrat shtepiake!!!!

30 000 LEK

17 Jan 16:28 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Hekura

28 Dhj 08:14 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Lavatrice

200 LEK

14 Dhj 14:40 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LG

500 EUR

20 Sht 21:24 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVATRICE LG 7KG A+++ JEPET ME GARANCI

200 LEK

15 Sht 08:11 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavatrice

150 EUR

01 Qer 20:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavatrice

135 EUR

25 Jan 13:23 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice LG

150 000 LEK

09 Dhj 18:18 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatriqe

190 000 LEK

15 Nën 23:29 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lavatrice

2 500 EUR

17 Gush 00:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Lavatrice LG

24 000 LEK

24 Nën 01:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Miele  ·  Vlorë

Elektroshtepiake te perdorura vlore

10 000 LEK

03 Tet 16:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice te reja

25 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | LG | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione