Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Lavatriçe dhe Makina Tharëse | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Whirlpool , 16
Candy , 59
Gorenje , 38
Bosch , 98
Indesit , 41
Samsung , 61
Beko , 88
LG , 44

Lavatriçe dhe makina tharëse të reja dhe të përdorura në shitje. MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë të pajisjeve shtëpiake si lavatriçet dhe makinat tharëse nga markat e ndryshme si Gorenje, Beko, Bosch, Samsung, Whirpool dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet dhe gjeni lavatriçe dhe makina tharëse me çmimet më të arsyeshme.Dje 10:16 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Lavatrice Ariston

18 000 LEK Çmimi me zbritje

23 Maj 15:51 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatriçe Beko

20 000 LEK

23 Maj 14:36 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Zanussi  ·  Tiranë

Shitje

35 000 LEK

23 Maj 12:35 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice Samsung

23 Maj 08:46 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Bosch  ·  Korçë

Elektroshtepiake Gjermane

50 LEK

21 Maj 20:49 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  lavatrice  ·  Tiranë

Lavatrice 9kg

250 EUR

21 Maj 12:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice Hisense

20 Maj 12:53 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Lavastovilje Elektrolux

20 Maj 12:48 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Tiranë

Lavatrice AEG

20 Maj 10:37 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice 8kg A+++

190 EUR

20 Maj 09:47 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Korçë

Lavatriçe Ariston 4x4

8 000 LEK

19 Maj 14:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

lavatrice

130 EUR

18 Maj 12:36 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice Beko

200 EUR

Online
18 Maj 10:30 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice 9kg

200 EUR

17 Maj 21:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatriçe 7Kg LG

20 000 LEK

16 Maj 15:09 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice

220 LEK

14 Maj 22:07 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavatrice

400 LEK

14 Maj 12:58 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Lavatriqja SAMSUNG

120 EUR

14 Maj 12:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  lavatrice  ·  Korçë

Siemes

170 EUR

11 Maj 10:17 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Miele  ·  Tiranë

Shitet lavatrice Miele

100 EUR

10 Maj 12:22 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Tharese rrobash

55 000 LEK

09 Maj 10:12 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

lavatrice

150 LEK

06 Maj 21:56 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice Whirlpool A++ 7kg

220 EUR

04 Maj 19:59 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Celes elektrik Lavatrice

900 LEK

04 Maj 14:50 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  AEG  ·  Tiranë

Shitet Lavatrice AEG

25 000 LEK

29 Pri 07:39 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  lavatrice  ·  Tiranë

Lavatrice

170 LEK

29 Pri 07:39 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  lavatrice  ·  Tiranë

Lavatrice

130 LEK

29 Pri 02:04 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Indesit  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lavatriçe

9 900 LEK

28 Pri 16:06 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice Gorenje

5 000 LEK

27 Pri 15:44 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lavatrice BEKO ne gjendje shume te mire

220 EUR

23 Pri 18:36 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  LG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice

28 000 LEK

Online
22 Pri 17:38 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Lavatrice

1 EUR

19 Pri 22:26 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Haier  ·  Tiranë

Lavatrice

5 400 LEK

17 Pri 18:51 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

Rex

35 EUR


Gjeni lavatrice dhe makina tharëse të të gjitha llojeve. Shiko njoftimet apo kërkoni në kutinë e kërkimit për lavatriçen që ju duhet juve dhe gjeni ofertat më të mira në tregun më të madhë online - MerrJep.al.Lavatriçe dhe Makina tharëse të të gjitha llojeve


Gjeni me qindra njoftime për lavatrice të ndryshme në shitje. Blej gjith1#ka për lavatriçe si, lavatrice bosch 7kg, lavatrice aeg 7 kg, miele lavatrice, lavatrice ocean 7 kg, lavatrice me oferte, lavatrice tharese rrobash, lavatrice tharese, pjese për lavatrice, lavatrice larje tharje, dhe shumë të tjera.


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të lavatriçeve të markave më të njohura si Bosch, Gorenje, Beko, Aeg, Altus, Ocean, Samsung, dhe shumë të tjera me 7 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg deri në 15 kg dhe të tjera.


Shit Lavatriçe në MerrJep.al


Nëse posedoni lavatriçe apo makina tharëse të ndryshme që dëshironi ti shisni në MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e lavatriçes apo makinës tharëse që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione