Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Beko Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Beko | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shes plitke

5 000 LEK

31 Mar 16:40 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sobe Beko 4 vatra korent

1 LEK

28 Mar 06:37 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

GoRiparime Elektroshtepiake

3 000 LEK

16 Mar 16:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe beko

22 Shk 12:46 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

20 000 LEK

Online
02 Shk 15:02 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sobe e re beko e pa perdorur , okazion

210 LEK

27 Jan 08:58 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe Beko

100 LEK Çmimi me zbritje

26 Dhj 08:17 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Pianurë sobe

80 000 LEK

11 Tet 12:58 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Furre

250 EUR

21 Korr 17:49 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tropojë

Sobe Elektrike

150 EUR

23 Gush 14:58 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet sobe Beko me korent dhe me gaz 15000 L

15 000 LEK

17 Korr 20:23 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Soba dhe Pllaka BEKO

290 EUR

15 Korr 16:28 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet Soba dhe Pllaka BEKO

220 EUR Çmimi me zbritje

31 Maj 21:22 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet Furra OKAZION

160 EUR

12 Jan 22:53 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet mikroval

40 LEK

28 Tet 20:29 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Okazion

15 000 LEK

29 Sht 18:06 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Vatra - Suprina me 4 vente me Prekje

25 000 LEK

12 Maj 15:00 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

sobe

1 LEK

11 Maj 21:18 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavatrice dhe frigorifer

1 LEK

18 Dhj 16:30 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET SOBE ME 4 VATRA GATIMI NE GJENDJE PUNE PLUS FURRE

9 000 LEK

25 Qer 15:00 Dyqan Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET SOBE KORENTI BEKO

17 000 LEK

Online Shitësit të Besuar
24 Qer 15:22 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe gatimi

25 000 LEK

17 Maj 15:14 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Banak inoksi 3.m

500 EUR

03 Mar 19:50 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Sarandë

Shitet

150 000 LEK

30 Jan 23:11 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet soba

10 000 LEK

17 Jan 20:59 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion sob dhe pianur

80 EUR

17 Jan 20:43 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet furr dhe pianur

100 EUR

09 Dhj 12:02 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

Shes pllaka kuzhine BEKO

50 EUR

19 Jan 21:52 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Lezhë

Furre Pak e perdorur 69 mij

7 000 LEK

08 Gush 21:33 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shiten

29 Qer 20:48 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Kucovë

Sobë elektrike

8 999 LEK

01 Shk 12:33 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SOBE

08 Tet 15:59 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Furre BEKO Me Fryrje Pak E Perdorur

110 EUR

04 Tet 16:59 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Plitke Qeramike Sobe

3 500 LEK

13 Pri 15:08 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SUPER OKAZION.Furre Gatimi

45 000 LEK Çmimi me zbritje

25 Tet 20:21 Furra dhe mikrovalë  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Sobe ne Gjendje Te Mire

3 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Beko | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione