Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Gorenje Model Tjeter Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje Model Tjeter | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Qer 17:43 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Permasat gjatsi 2.60 gjeresi 1.20

1 000 000 LEK

06 Qer 19:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet frigorifer banak freskues

1 100 000 LEK

06 Qer 18:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Shitet frigorifer banak freskues

1 100 000 LEK

28 Tet 15:27 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Frigorifera

24 Tet 18:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Kurbin

Shitet frigorifer

200 LEK

22 Tet 18:35 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET FRIGORIFER

20 000 LEK

22 Pri 05:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer 1 katesh (Gorenje)

65 EUR

23 Nën 12:15 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Frigorifer Arke Gorenja 400 Liter

300 LEK

14 Tet 10:24 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Frigorifer kashu

16 000 LEK

24 Gush 13:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet FRIGORIFER

6 000 LEK

24 Korr 18:06 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

U shit

15 000 LEK

30 Qer 13:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

29 Qer 14:32 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

24 Qer 11:56 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

19 Qer 12:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

19 Qer 12:45 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

18 Qer 10:10 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

16 Qer 14:42 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

15 Qer 12:01 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

10 Qer 11:39 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

08 Qer 10:10 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

25 000 LEK

19 Qer 22:55 Frigoriferë dhe frizë  ·  Gorenje  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer dy kanate

4 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Gorenje Model Tjeter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione