Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Frigoriferë dhe Frizë në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Beko , 99
LG , 57
Koncar , 7
Gorenje , 24
Obodin , 7
Samsung , 89
Neo , 6

Blej frigorifer dhe frizë të ri dhe të përdorur në shitje. Gjeni frigorifer dhe frizë nga markat e ndryshme si Gorenje, Beko, LG, Samsung, Obodin dhe shumë të tjera. Shiko njoftimet dhe gjeni frigoriferin që ju nevojitet juve me çmimet më të arsyeshme. Bleni dhe shisni frigoriferë dhe frizë të ri dhe të përdorur në tregun më të madhë online - MerrJep.al.21 Maj 12:48
Linku:
Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Shes Frigorifer Hotpoint Ariston

30 000 LEK


Sot 09:53 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Tiranë

Frigorifer Siemens

17 000 LEK

Dje 20:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Whirlpool  ·  Tiranë

Shitet Frigorifer i përdorur

15 000 LEK

Dje 18:27 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Shitet frigorifer 250 euro

250 EUR

Dje 17:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

45 EUR Çmimi me zbritje

Dje 17:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

80 EUR

24 Maj 14:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer Whirlpool

24 Maj 09:08 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer kollon xhami

650 EUR

24 Maj 09:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer kollon xhami

65 000 LEK

23 Maj 20:32 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Ngires

15 000 LEK

23 Maj 14:10 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ignis  ·  Kavajë

Shitet frigorifer

100 EUR Çmimi me zbritje

Online
23 Maj 14:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banaku

520 EUR

23 Maj 12:03 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Frigorifera

23 000 LEK

21 Maj 19:22 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Tiranë

bolier kushine

50 LEK Çmimi me zbritje

21 Maj 12:48 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Shes Frigorifer Hotpoint Ariston

30 000 LEK

21 Maj 10:29 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer mural freskues

110 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 19:51 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

FRIGORIFER FRESKUES--EKSPOZITOR

100 000 LEK

20 Maj 14:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Tiranë

Frigorifer Hotpoint Ariston

20 Maj 04:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Tiranë

Frigorifer

5 000 LEK Çmimi me zbritje

19 Maj 14:11 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

100 EUR

17 Maj 19:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet frigorifer vitrinë

2 000 EUR

17 Maj 08:01 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

FRIGORIFER FRIZER HYUNDAI.

250 EUR Çmimi me zbritje

16 Maj 15:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

frigorifer lokali

300 EUR

13 Maj 17:35 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

50 EUR

12 Maj 11:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer cilësi e lartë

200 EUR

12 Maj 11:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer super gjëndje

800 EUR

12 Maj 11:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer i vogël

50 EUR

11 Maj 23:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Frigorifer vitrine freskues

1 EUR

11 Maj 23:16 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Frigorifer freskues dhe bango inoksi

1 EUR

10 Maj 21:51 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET FRIGORIFER SHARP

13 000 LEK

08 Maj 17:49 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Candy  ·  Gramsh

Shitet frigorifer

5 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Maj 23:26 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Llambe per frigorifere

500 LEK

02 Maj 17:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

frigorifer

2 EUR

02 Maj 17:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

frigorifer

2 EUR

01 Maj 17:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Fuego  ·  Tiranë

Frigorifer

25 000 LEK

29 Pri 07:38 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer

190 LEK

28 Pri 21:59 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Frigorifer banak

2 100 EUR

27 Pri 21:30 Frigoriferë dhe frizë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet figorifer i math 68 ×176

150 LEK

27 Pri 15:41 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Durrës

Shitet frigorifer Ariston

8 000 LEK

26 Pri 14:24 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Frigorifer Freskues

24 900 LEK

26 Pri 13:47 Frigoriferë dhe frizë  ·  Samsung  ·  Model Tjeter  ·  Kavajë

Shitet

1 400 LEK

26 Pri 00:04 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Përmet

Frigorifer Ocean i ri

190 EUR

23 Pri 16:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frihorifer Liebherr 390 L

49 000 LEK

20 Pri 18:00 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Frigorifer i vogel. Pitsos

180 EUR


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të frigorifereve dhe frizave nga markat e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjeni ofertën që ju përshtatet juve më së miri.Frigoriferë dhe frizë nga markat më të njohura në shitje


Shiko njoftimet në MerrJep.al e gjeni frogriferë dhe frizë nga markat e ndryshme si Samsung, Westwood, Delux, Aeg, Ariston, Algida, Gorenje, Beko, Neo, dhe shumë marka të tjera nga teknika e bardhë me çmimet më të arsyeshme. Kërko në kutinë e kërkimit për frigorifer të caktuar dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.Shit Frigoriferë dhe Frizë në MerrJep.al


Posedoni frigoriferë apo frizë të ri apo të përdorur që dëshironi ti shisni? Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin e me informatat e frigoriferit apo frizit që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione