Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Enëlarëse/Lavastovilje në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

AEG , 5
Beko , 7
Candy , 3
Whirlpool , 3
Indesit , 1

Enëlarëse/lavastovilje, lavamane të reja dhe të përdorura në shitje. Shiko njoftimet për enëlarëse nga markat e ndryshme si Beko, Gorenje, Whirpool, Aeg, dhe marka të tjera në shitje. Gjeni enëlarëse/lavastovilje me çmimet më të volitshme në tregun më të madhë online në Shqipëri - MerrJep.al.02 Pri 16:36 Enëlarëse  ·  AEG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Grup lavapjate

2 500 LEK

09 Mar 20:01 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavapjat

25 EUR

07 Jan 09:06 Enëlarëse  ·  Candy  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

LAVASTOVILIE CANDY A+++

350 EUR Çmimi me zbritje

07 Nën 09:55 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavastovilje Electrolux Rex

32 000 LEK

03 Nën 05:43 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

LAVASTOVILJE Ocean A++ ( e pa perdorur)

200 LEK

30 Tet 12:00 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lavastovilje

10 000 LEK

19 Tet 13:46 Enëlarëse  ·  AEG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavaman

7 000 LEK

11 Tet 12:03 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVASTOVILJE SIEMENS

200 LEK

23 Sht 14:13 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion‼️Shiten 8 elektroshtepiake per 280€

280 EUR

16 Sht 18:15 Enëlarëse  ·  AEG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavaman

10 000 LEK

16 Sht 16:40 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

SHITET LAVASTOVILJE PROFESIONALE MIELE!

45 000 LEK

28 Gush 11:17 Enëlarëse  ·  AEG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavaman

10 000 LEK

26 Gush 12:16 Enëlarëse  ·  AEG  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Rrota Lavastovilje

800 LEK

06 Gush 13:15 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet enelarese BEKO - gjendje shume e mire

250 EUR

21 Korr 17:45 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tropojë

Enelarese

120 EUR

25 Qer 12:49 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet ngrohese uji

2 500 LEK

13 Mar 23:42 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavastovilje

130 000 LEK

10 Mar 02:24 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

LAVASTOVILJE Ocean ( e pa perdorur)

160 LEK

02 Shk 17:39 Enëlarëse  ·  Candy  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavastovilje Candy

300 EUR

05 Jan 00:35 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavastovilje

130 000 LEK

04 Dhj 08:17 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Bosch  ·  Korçë

Enëlarëse

160 LEK

11 Nën 00:14 Enëlarëse  ·  Indesit  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

shitet lavastovilie indesit

15 000 LEK

12 Tet 19:04 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

shitet lavastovilie indesit

160 EUR

14 Gush 14:27 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Okazion Lavastovilje Bosch

16 000 LEK

07 Mar 13:14 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVASTOVILJE MIELE

180 LEK

19 Shk 12:53 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

lavastovilje bosch

100 LEK

12 Shk 20:56 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Vlorë

Shitet

200 EUR

03 Shk 11:39 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Enelarese Bosch

12 000 LEK

11 Tet 01:13 Enëlarëse  ·  Beko  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavastovilje BEKO

150 EUR

23 Sht 18:15 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Lavastuvilje

15 000 LEK

21 Sht 15:15 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion.Rubinet me sistem ngrohje

60 LEK

16 Gush 11:02 Enëlarëse  ·  Candy  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavastovilje.

40 000 LEK

08 Korr 13:59 Enëlarëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Fier

Lavastovilje 6 Sense

45 000 LEK

15 Qer 22:41 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lavastovilie

100 EUR

27 Maj 12:33 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVASTOVILJE BORSH GJENDJE SHUM E MIRE

200 EUR

16 Pri 10:53 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Tostera

22 Mar 18:25 Enëlarëse  ·  Whirlpool  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavastovilie

10 000 LEK Çmimi me zbritje

06 Mar 16:13 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavapjate

9 000 LEK

17 Shk 15:55 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet lavastovilje

550 EUR

29 Dhj 20:06 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Lavapjat + Mishelator

50 LEK

10 Dhj 19:39 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavastovilje Electrolux si e re

22 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Dhj 17:37 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet Lavastovilje

20 000 LEK

15 Nën 14:26 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

lavastoviglie enelarese

15 000 LEK

25 Tet 17:29 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

LAVASTOVILJE

22 Tet 17:40 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

lavastovilje

65 EUR

08 Gush 18:08 Enëlarëse  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Kukës

lavastovilje


Lavastovilje të reja dhe të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni enëlarese nga markat më të njohura si Gorenje, Beko, Whirpool, Samsung, Aeg, dhe shumë të tjera në shitje në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjeni të ofertën ideale.Blej Enëlarëse/Lavastovilje të reja dhe të përdorura


Jeni duke kërkuar për Lavastovilje të re apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të enëlarëseve/lavastoviljeve, lavamaneve të reja dhe të përdorura nga markat e ndryshme. Gjeni lavastovilje industriale, lavasotvilje miele, enëlarëse Siemens, lavastovilje për gota miele, lavastovilje montuese, dhe lloje të tjera të enëlarësve në shitje.Shit dhe blej lavastovilje në MerrJep.al


Keni enëlarëse/lavastovilje të re apo të përdorur për të shitur? Krijo njoftime shpejt dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e enëlarëses që dëshironi ta shisni dhe gjeni blerësit e interesuar në mesine shumë vizitorëve në MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione