Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake Të gjitha në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Mar 16:29 Të tjera  ·  Berat

Pomp uji

350 EUR

15 Dhj 16:40 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Brucator per kaldaje

300 EUR

22 Nën 20:05 Ngrohës dhe Klima  ·  Vivax  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Sobe druri

1 LEK

18 Sht 19:55 Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri  ·  Berat

Makine Qepse

7 500 LEK

26 Gush 20:29 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Markë tjetër  ·  Model tjeter  ·  Berat

��Okazion Tharse Lavanterie��

1 050 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 18:28 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ariston  ·  Berat

Ne super gjendje

100 LEK

10 Maj 19:33 Të tjera  ·  Berat

Makine Qepse

6 500 LEK

29 Pri 23:29 Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri  ·  Berat

Makine Qepse

10 000 LEK

15 Mar 08:15 Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Hair Conditioner TUNDRA PLUS R32 inverter wi-fi 2023

500 EUR

08 Mar 12:26 Të tjera  ·  Berat

pjata per restorant peshku

1 EUR

21 Shk 12:57 Lavatriçe dhe makinë tharëse  ·  Bosch  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Levatrice frigorifer soba

1 LEK

12 Shk 22:56 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Multi cooker

15 EUR

12 Shk 22:50 Të tjera  ·  Berat

Aparat mates tensioni

10 EUR

12 Shk 22:44 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Ngrohse me gaz

10 EUR

12 Shk 22:41 Të tjera  ·  Berat

Hekur robash

10 EUR

10 Shk 16:15 Frigoriferë dhe frizë  ·  Beko  ·  Model tjeter  ·  Berat

Frigorifer

250 LEK

10 Jan 15:19 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Berat

Sob siemens

100 EUR

01 Jan 21:30 Të tjera  ·  Berat

Pjata per restorant

23 Dhj 16:08 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet sobe ngrohjeje me dru

13 000 LEK

03 Nën 20:07 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Ignis  ·  Berat

Shes

1 000 LEK

14 Sht 19:04 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Fure buke

2 500 LEK

14 Sht 19:02 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Candy  ·  Berat

Frigorifer

2 000 LEK

14 Sht 18:58 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Candy  ·  Berat

Frigorifer

1 000 LEK

14 Sht 18:52 Të tjera  ·  Berat

Fure buke

5 500 LEK

13 Sht 10:09 Të tjera  ·  Berat

Aparat per oksigjen

500 EUR

14 Gush 19:20 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Frigorifer Freskues 190×90

900 EUR

27 Maj 23:16 Të tjera  ·  Berat

Rubineta kuzhine.

100 EUR

17 Maj 13:18 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Berat

Midea/General/Tóyótómi/Samsung/Ecolux/Aux/Arielli

179 EUR Çmimi me zbritje

17 Maj 08:57 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Midea  ·  Berat

Midea 2021 inverter R32 wi-fi A+++

490 EUR

17 Maj 08:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Aux  ·  Berat

Arielli/ AUX/ ECOLUX

370 EUR

17 Shk 11:18 Të tjera  ·  Berat

Aspirator ambjenti i ri pa perdor

100 LEK

13 Shk 12:44 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Frigorifer i vogel

12 000 LEK

09 Shk 20:42 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Kalorifer

2 000 LEK

08 Jan 11:01 Furra dhe mikrovalë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Furra e fuqishme e Sukhina

310 EUR

26 Nën 21:50 Të tjera  ·  Berat

karige dhe tavolina per lokal

1 LEK

14 Nën 13:51 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Klima

150 EUR

05 Nën 15:37 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

erkodishkon gjerman 18

170 000 LEK

24 Tet 12:38 Të tjera  ·  Berat

Kandar / Peshore

42 999 LEK

08 Tet 15:34 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Berat

Frigorifer

450 LEK

08 Tet 15:14 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Siemens  ·  Berat

Frigorifer

450 LEK

20 Sht 15:35 Të tjera  ·  Berat

Fshis

18 EUR

01 Gush 10:54 Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Kondicioner

500 EUR

07 Korr 14:31 Frigoriferë dhe frizë  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Makineri akulli pothuajse e re

550 EUR

13 Maj 21:30 Të tjera  ·  Berat

Tavolin

1 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione