Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ventilator - Shtëpi dhe familje Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ventilator,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ventilator Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

03 Qer 23:51 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

Shiten 2 ventilator murale 220v

1 234 LEK

09 Pri 17:11 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ventilator / Freskus

20 EUR

15 Mar 10:48 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Gjirokastër

Shitet sobe me pelet

80 000 LEK

25 Shk 19:28 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Vegla pune per perpunimin e drurit

10 500 EUR

03 Dhj 21:33 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ngrohese elektrike me ajer

5 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Qer 07:06 Makina dhe Vegla  ·  Berat

Borman mig

180 EUR Çmimi me zbritje

17 Gush 19:50 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Të tjera  ·  Korçë

Ventilator/Freskuese

1 000 LEK

13 Mar 16:10 Makina dhe Vegla  ·  Vlorë

Shitet ventilator trefazor

100 EUR

21 Dhj 10:53 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Ventilator silver

3 000 LEK

10 Sht 00:20 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Antikë dhe Art  ·  Tiranë

Shes orendi

6 000 LEK

27 Korr 17:25 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Ventilator statik dhe i cmontueshem per lokale

3 500 LEK

21 Dhj 17:45 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Panasonic  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

ventilator

1 500 LEK

13 Mar 16:16 Materiale për ndërtim  ·  Durrës

Oxhak shtepie

500 EUR

20 Gush 21:06 Makina dhe Vegla  ·  Fier

SHITET PUNISHTE DRURI

1 600 000 LEK

02 Jan 17:46 Makina dhe Vegla  ·  Fier

PUNISHTE DRURI

10 500 EUR

01 Tet 17:29 Makina dhe Vegla  ·  Fier

Punishte druri e kompletuar

1 550 000 LEK

17 Sht 21:09 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Vidator profesional Hitachi 2 bateri,karikus,kuti

9 000 LEK

14 Gush 18:21 Makina dhe Vegla  ·  Elbasan

Makina dhe mjete për industrinë e drurit

10 000 EUR

30 Pri 23:45 Makina dhe Vegla  ·  Lushnjë

Makiner pune bujqsore

24 Korr 22:56 Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake  ·  Ngrohës dhe Klima  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Ventilator

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ventilator | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej) | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione