Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Mobilje dhe pajisje të ndryshme dekoruese | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjeni pajisje dhe aksesorë të ndryshme për shtëpinë tuaj. Shiko njoftimet për ora muri, tenda, dyshek të ndryshëm, kolltuqe, tavolina me karrige, tenda lavazhi, tenda për lokale, abazhure, dhe pajisje apo mobilje të ndryshme dekoruese për shtëpi. Blej atë që të duhet me çmimet më të arsyeshme.Dje 11:57
Linku:
Të tjera  ·  Sarandë

Shiten Shezllona ( krevate ) Plazhi

5 500 LEK


Dje 19:54 Të tjera  ·  Tiranë

Lavaman pasqyre i kompletuar

16 000 LEK Çmimi me zbritje

Dje 16:48 Të tjera  ·  Tiranë

Tenda dielli

20 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 11:57
Linku:
Të tjera  ·  Sarandë

Shiten Shezllona ( krevate ) Plazhi

5 500 LEK

Dje 11:10 Të tjera  ·  Durrës

OKAZION SHITEN 3 PAL DYER TE BRENDESHME DURRES

140 LEK

Dje 09:53 Të tjera  ·  Tiranë

Karrige dhe kolltuqe okazion

20 EUR

Online
Dje 07:44 Të tjera  ·  Lezhë

Pjata

Dje 00:26 Të tjera  ·  Tiranë

��SHITET LAVATRIÇE INDESIT 7 KG��

150 EUR

28 Maj 19:37 Të tjera  ·  Tropojë

Veshje kombëtare

28 Maj 11:57 Të tjera  ·  Lezhë

Banak i kompletuar

2 500 EUR

27 Maj 21:08 Të tjera  ·  Tiranë

MOBILJE EDHE PAJISJE PER BAR LOKAL

7 100 EUR

27 Maj 15:58 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet dritare tek xam 125×98 cm

50 LEK Çmimi me zbritje

27 Maj 13:38 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Super rrugica

1 600 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:35 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Tapete 160×230

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 11:12 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet mobilim i zyrave luksose

100 EUR

27 Maj 09:19 Të tjera  ·  Tiranë

abazhure

1 LEK

26 Maj 19:48 Të tjera  ·  Korçë

Banak-Recepsion - Banak hoteli

1 000 EUR

26 Maj 14:55 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet Peme Krishtlindje dhe Viti i ri 5900lek

5 900 LEK Çmimi me zbritje

25 Maj 19:14 Të tjera  ·  Durrës

Kolltuqe per veranda

1 000 EUR

25 Maj 12:10 Të tjera  ·  Tiranë

PASQYRE TUALETI ME MOBILJE

10 000 LEK

25 Maj 11:01 Të tjera  ·  Durrës

Shiten kolltuqe ler lokal bar

10 000 LEK

23 Maj 21:43 Të tjera  ·  Tiranë

Frigorifer

23 Maj 11:18 Të tjera  ·  Shkodër

Korrniza & Panorama

22 Maj 18:09 Të tjera  ·  Elbasan

Dyshek hibrid Comodita

25 000 LEK

22 Maj 00:41 Të tjera  ·  Durrës

Krevat klinike elektrik

21 Maj 12:19 Të tjera  ·  Tiranë

Pasqyre

2 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 10:26 Të tjera  ·  Vlorë

Shiten Kolltuqe Per Lokal

1 LEK

19 Maj 23:23 Të tjera  ·  Durrës

Kend dhe mobilje ne shitje

1 EUR

19 Maj 12:18 Të tjera  ·  Tiranë

Karrige berberi

300 EUR

18 Maj 03:09 Të tjera  ·  Shkodër

Shiten 16 karrike

2 500 LEK

17 Maj 08:23 Të tjera  ·  Tiranë

��MOBILERI ALKETI��Kryqëzimi 21 Dhjetori 0693337733

23 000 LEK

16 Maj 03:28 Të tjera  ·  Elbasan

Makineri per perpunum druri

6 000 EUR

16 Maj 03:28 Të tjera  ·  Tiranë

Mobilje per kopsht ose veranda ne shitje

250 EUR Çmimi me zbritje

15 Maj 14:50 Të tjera  ·  Durrës

Produkte Mobilje parukerie okazjon

899 EUR Çmimi me zbritje

14 Maj 13:02 Të tjera  ·  Shkodër

Shitet scouter

100 LEK

13 Maj 10:34 Të tjera  ·  Kukës

masazhues

850 EUR

13 Maj 08:24 Të tjera  ·  Tiranë

Shiten karrike statike

10 EUR

Online
12 Maj 22:19 Të tjera  ·  Durrës

Kend dhe mobilje ne shitje

1 EUR

12 Maj 17:53 Të tjera  ·  Librazhd

Shiten shkalle te brendshme

800 EUR

11 Maj 14:18 Të tjera  ·  Sarandë

Shiten cadra plazhi kashte

15 EUR

11 Maj 14:12 Dyqan Të tjera  ·  Tiranë

Ndriques per zyra

100 EUR

Shitësit të Besuar
11 Maj 14:05 Të tjera  ·  Tiranë

Karike druri.

5 EUR Çmimi me zbritje

11 Maj 12:10 Të tjera  ·  Pogradec

Shitet sobe druri

160 LEK

Online
11 Maj 11:10 Të tjera  ·  Tiranë

Tend Tenda Dielli

20 000 LEK

10 Maj 16:47 Të tjera  ·  Tiranë

Banak special

800 EUR


Dëshironi ta dekoroni apo renovoni shtëpinë tuaj? Gjej gjithçka që tënevojitet në MerrJep.al në mesin e shumë njoftimeve për pajisje dhe mobilje të ndryshme dekoruese për dhomat tuaja.


Mobilje dhe Pjesë të ndryshme dekoruese në shitje në MerrJep.al


Dekoroni shtëpinë tuaj me pajisje dhe mobilje me çmimet më të arsyeshme duke blerë gjëra të reja apo të përdorura në MerrJep.al. Shiko njoftimet për abazhure, tenda lokali, tenda dielli, tenda lavazhi, letër muri, divane, kolltuqe, pasqyra, akuarium, pajisje dekoruese për festën e vitit të ri dhe shumëçka tjetër në këtë kategori. Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit për atë që të nevojitet dhe gjej njoftimet që ju interesojnë më shumë.Shit Mobilje dhe aksesorë të ndryshëm dekorues në MerrJep.al


Shisni pajisje dhe mobilje të ndryshme për renovim dhe dekorim të shtëpisë. Shpërndaj njoftime në mesin e shumë blerësve në MerrJep.al. Krijo njoftime shpejtë dhe lehtë duke plotësuar formularin me të dhënat e produktit që dëshironi ta shisni.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione