Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Qilime, Tapetë. Perde në shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Tepihë dhe tapet të ndryshëm të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për tapeta të ndryshme në shitje si tapeta për dhoma gjumi, qilim artizanal, sixhade, qilime të vjetra, perde italiane, perde për dritare, perde për shtëpi, dhe shumë lloje tjera në shitje. Gjej ato që ju përshtaten juve në mesin e shumë njoftimeve për tapeta, qilime dhe perde me çmimet më të volitshme.Dje 15:34 Qilimë dhe Perde  ·  Berat

Oferte qilim tradicional

500 EUR

Dje 08:59 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

tapet

100 EUR

Online
Dje 08:56 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

tapet 2.50 me 3.50

15 000 LEK

Online
Dje 08:55 Qilimë dhe Perde  ·  Durrës

tapet

2 500 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 08:55 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

okazion Tapet - rrugic

6 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
Dje 08:54 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet punim dore - i lesht

13 000 LEK

Online
15 Pri 08:22 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

Okazion. Shiten 2 rrugica te viteve 80.

40 EUR Çmimi me zbritje

14 Pri 16:12 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Grila 110x230 cm

100 EUR

14 Pri 09:20 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Shitje urgjente Tapet gri me permasa 240x195 / 6500 leke

6 500 LEK

12 Pri 22:28 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

Shitet qilim

500 000 LEK

Online
12 Pri 22:26 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

Shitet qilim

35 000 LEK Çmimi me zbritje

Online
06 Pri 16:01 Qilimë dhe Perde  ·  Shkodër

Tapet dhe rrugice me qime te gjat

20 000 LEK

28 Mar 08:35 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Qelim qe varet ne mure per zbukurim

10 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Mar 18:32 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Qilim tapet leshi

12 000 LEK

26 Mar 06:03 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet

7 000 LEK Çmimi me zbritje

24 Mar 00:39 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

TAPET CILESOR !

4 000 LEK Çmimi me zbritje

21 Mar 15:11 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet per dhome gjumi djem

30 EUR Çmimi me zbritje

14 Mar 16:20 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

Qilim dhe Levenza

2 000 EUR

07 Mar 00:26 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

Qilima,Corga

1 LEK Çmimi me zbritje

07 Mar 00:00 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet + Rrugice

5 700 LEK Çmimi me zbritje

05 Mar 13:17 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet

2 500 LEK Çmimi me zbritje

04 Mar 23:52 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

QILIMA LEVENXE CORGA RUGICA TRADICIONALE

1 600 EUR Çmimi me zbritje

27 Shk 00:32 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet Jysk 130x193cm

5 000 LEK

26 Shk 18:29 Qilimë dhe Perde  ·  Lushnjë

Qilim leshi

500 000 LEK

23 Shk 11:55 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Shitet tapet cilësor 3×2m okazion

3 000 LEK Çmimi me zbritje

22 Shk 12:23 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet i lesht

11 000 LEK

Online
21 Shk 00:26 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapet

6 000 LEK Çmimi me zbritje

04 Shk 10:34 Qilimë dhe Perde  ·  Vlorë

Shes perde te bukura per dritare.

50 EUR

01 Shk 22:21 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

QILIM TRADICIONAL 310x375

800 EUR Çmimi me zbritje

31 Jan 20:11 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

shitet qilim

10 000 LEK Çmimi me zbritje

28 Jan 20:08 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Perde

1 LEK

23 Jan 07:37 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Tapete

100 EUR

21 Jan 18:41 Qilimë dhe Perde  ·  Tiranë

Shitet qilim për shtëpi ose bujtina

300 EUR

19 Jan 13:10 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

Tapet per sallon!

7 000 LEK

14 Jan 21:20 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

QILIM RUGICA TRADICIONALE

300 EUR

14 Jan 21:15 Qilimë dhe Perde  ·  Korçë

QILIM TRADICIONAL 200x260

400 EUR


MerrJep.al ju ofron një përzgjedhje të madhe të qilimëve, tapetëve, të ndryshëm. Filtro njoftimetpo kërko në kutinë e kërkimit për tapetë specifik dhe gjeni atë që ju duhet me çmime më të arsyeshme.


Tapetë, Qilime dhe perde të reja apo të përdorur a në shitje


Nëse jeni duke kërkuar për tapetë, qilime apo për perdtë ndryshme të reja apo të përdorura MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Shiko njoftimet për perde për shtëpi, perde për dritare, qilima të punuara me dorë, qilim, tapeta ne shitje, tapeta për dhoma gjumi, tapet bari, tapete në shitje, tapet moderne, tapeta dhe rrugica, qilim artizanal, sexhade, dhe shumë të tjera në shitje. Gjej atë që ju përshtatet juve me çmimet më të arsyeshme.


Shit tapetë, qilime, perde në MerrJep.al


Posedoni tapeta, qilime apo perde të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni? MerrJep.al është platforma e duhur për ju, krijonjoftime tani shpejtë dhe lehtë në mesin e shumë vizitorëve në tregun më të madhë në Shqipëri MerrJep.al.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione