Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje salloni Shitet në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Mar 00:03 Mobilje salloni , Lushnjë

Mobilje te perdorura

21 Shk 11:48 Mobilje salloni , Lushnjë

Qilime

500 EUR

21 Shk 11:48 Mobilje salloni , Lushnjë

Qilime

500 EUR

21 Shk 11:48 Mobilje salloni , Lushnjë

Qilime

500 EUR

27 Dhj 00:30 Mobilje salloni , Lushnjë

minobar

250 000 LEK

27 Dhj 00:06 Mobilje salloni , Lushnjë

kend

500 000 LEK

16 Nën 00:31 Mobilje salloni , Lushnjë

Mobilje te perdorura

29 Tet 12:06 Mobilje salloni , Lushnjë

Mobilje

800 LEK

05 Pri 12:10 Mobilje salloni , Lushnjë

Poltron

250 LEK

15 Shk 12:44 Mobilje salloni , Lushnjë

Mobilje

600 000 LEK

16 Korr 20:54 Mobilje salloni , Lushnjë

Set per sallon

200 LEK

27 Qer 20:00 Mobilje salloni , Lushnjë

Shitet

250 EUR

26 Qer 21:39 Mobilje salloni , Lushnjë

Okazion

200 LEK

12 Qer 23:06 Mobilje salloni , Lushnjë

Minibar

15 000 LEK

29 Pri 09:48 Mobilje salloni , Lushnjë

Shiten

25 Pri 21:06 Mobilje salloni , Lushnjë

Kend per kuzhinë

150 EUR

19 Pri 15:36 Mobilje salloni , Lushnjë

Shiten

02 Dhj 11:17 Mobilje salloni , Lushnjë

Set divanesh 3+2+1+1

30 000 LEK

02 Dhj 11:09 Mobilje salloni , Lushnjë

Set divanesh 3+2+1+1

30 000 LEK

01 Nën 08:13 Mobilje salloni , Lushnjë

Mobilje

150 000 LEK

11 Tet 14:09 Mobilje salloni , Lushnjë

SUPER ULJE!!!!!!!

30 000 LEK

17 Qer 14:25 Mobilje salloni , Lushnjë

SUPER OFERTE!!!

45 000 LEK

18 Maj 18:30 Mobilje salloni , Lushnjë

2 kolltuke dysh

200 EUR

13 Maj 12:43 Mobilje salloni , Lushnjë

SUPER OFERTE!!! KOMPLET DIVANESH

60 000 LEK

07 Maj 12:35 Mobilje salloni , Lushnjë

SUPER OFERTE!!! KOMPLET DIVANESH

60 000 LEK

07 Maj 12:35 Mobilje salloni , Lushnjë

SUPER OFERTE!!! KOMPLET DIVANESH

60 000 LEK

24 Pri 11:25 Mobilje salloni , Lushnjë

Mobilje Tv

30 000 LEK

28 Shk 12:47 Mobilje salloni , Lushnjë

Divan 3+2+1+1

50 000 LEK

12 Jan 12:50 Mobilje salloni , Lushnjë

DIVANE

45 000 LEK

26 Dhj 21:45 Mobilje salloni , Lushnjë

Kend dhe divana

13 Nën 15:37 Mobilje salloni , Lushnjë

Minibare per sallon

200 LEK

16 Sht 19:15 Mobilje salloni , Lushnjë

Te perdorura

100 EUR

17 Korr 20:46 Mobilje salloni , Lushnjë

Kende

70 000 LEK

05 Dhj 08:05 Mobilje salloni , Lushnjë

3 divane

15 000 LEK Çmimi me zbritje

13 Nën 17:25 Mobilje salloni , Lushnjë

Tavoline salloni

30 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione