Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Maj 16:49 Tryeza dhe Karrige  ·  Lushnjë

Okazion tavolina karrige druri

40 000 LEK

17 Maj 07:50 Antikë dhe Art  ·  Lushnjë

UJEVARE ME PUNIM ARTISTIK

1 500 LEK

Online
02 Maj 05:38 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Lushnjë

Dyer te brendeshme

1 LEK

26 Pri 14:39 Të tjera  ·  Lushnjë

Sobë me Pelet

45 000 LEK Çmimi me zbritje

11 Pri 09:10 Tryeza dhe Karrige  ·  Lushnjë

Shiten 15 komplete tavolina+ karrige

150 LEK

03 Pri 10:20 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Lushnjë

Krevat ortopedik

300 EUR

26 Shk 18:29 Qilimë dhe Perde  ·  Lushnjë

Qilim leshi

500 000 LEK

16 Shk 13:41 Rafte të ndryshme  ·  Lushnjë

Shiten manikina & Mobilje butiku

1 200 EUR

13 Shk 15:34 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Shitet parukeri

2 500 EUR

12 Shk 15:18 Tryeza dhe Karrige  ·  Lushnjë

Set tavoline + karrige druri

140 EUR

29 Jan 18:06 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

��SHITET��

300 EUR

27 Jan 00:08 Tryeza dhe Karrige  ·  Lushnjë

Tavolina Karrige 5komplete

500 EUR

19 Jan 23:19 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Mobilje salloni 3+2+1

300 EUR

09 Dhj 15:56 Të tjera  ·  Lushnjë

Sobe druri Alfa Plam

119 EUR

24 Nën 13:18 Të tjera  ·  Lushnjë

Shiten Cadra kobra dhe nje statike

900 EUR

10 Nën 13:40 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Lushnjë

Shitet aredimi i shtepise .

50 000 LEK

01 Nën 12:34 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Komplet divanesh

550 EUR

25 Tet 22:31 Të tjera  ·  Lushnjë

Shiten mobilje parukerie ne gjendje perfekte

1 500 EUR

18 Tet 23:21 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Mobile me europaleta me porosi

1 LEK

29 Sht 21:18 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Mobilje dhe paisje për Parukeri!

1 000 EUR

16 Sht 14:17 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Divan kënd 2,90mt x 2mt

55 000 LEK

15 Korr 14:46 Antikë dhe Art  ·  Lushnjë

Mobilje klasike

1 LEK

18 Qer 21:03 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Lushnjë

Dere e brendeshme

1 LEK

16 Maj 18:06 Qilimë dhe Perde  ·  Lushnjë

Tenda dielli per biznes

400 LEK

07 Maj 16:57 Mobilje për kuzhinë  ·  Lushnjë

Guzhina

1 LEK

05 Mar 00:03 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Mobilje te perdorura

26 Shk 23:09 Mobilje për kuzhinë  ·  Lushnjë

Guzhin

800 LEK

21 Shk 11:48 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Qilime

500 EUR

21 Shk 11:48 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Qilime

500 EUR

21 Shk 11:48 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

Qilime

500 EUR

28 Dhj 18:51 Të tjera  ·  Lushnjë

Mini Bar

1 LEK

27 Dhj 00:48 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Lushnjë

televizor elektra

150 000 LEK

27 Dhj 00:45 Rafte të ndryshme  ·  Lushnjë

portomonto

200 000 LEK

27 Dhj 00:42 Inventar për banjo  ·  Lushnjë

gabin dushi

150 000 LEK

27 Dhj 00:39 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Lushnjë

der kryesore

150 000 LEK

27 Dhj 00:33 Derë/Dritare dhe Ndriqim  ·  Lushnjë

der durali

200 000 LEK

27 Dhj 00:30 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

minobar

250 000 LEK

27 Dhj 00:27 Inventar për banjo  ·  Lushnjë

lavaman me pasqyr

250 000 LEK

27 Dhj 00:24 Mobilje për kuzhinë  ·  Lushnjë

guzhin

500 000 LEK

27 Dhj 00:21 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Lushnjë

dollap 6 kanata

450 000 LEK

27 Dhj 00:18 Mobilje për kuzhinë  ·  Lushnjë

frigorifer samsung

250 000 LEK

27 Dhj 00:12 Tryeza dhe Karrige  ·  Lushnjë

tavolin 4 karrige me hapje

250 000 LEK

27 Dhj 00:06 Mobilje salloni  ·  Lushnjë

kend

500 000 LEK

27 Dhj 00:03 Mobilje për kuzhinë  ·  Lushnjë

guzhin

1 300 000 LEK

12 Dhj 22:00 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Lushnjë

dollap 6 kanata

2 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione