Durrës | Shtëpi dhe familje | Mobilje/Inventar dhe Dekorim

Dje 21:02 ,

Divane

15 000 LEK

Dje 20:01 ,

Set kolltuqe

8 000 LEK

19 Sht 15:40 ,

Shiten mobilje

25 000 LEK

18 Sht 08:33 ,

divane

300 LEK

15 Sht 11:20 ,

Mobilje shtepie

5 000 LEK

14 Sht 19:45 ,

Frigorifer kollon ngrires

45 000 LEK

14 Sht 17:10 ,

Vetrat

7 000 LEKNë fillim