Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mobilje/Inventar dhe Dekorim Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Mobilje/Inventar dhe Dekorim,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Dje 17:35 Antikë dhe Art  ·  Durrës

Shatrivan Antik matrial Kobalt

230 EUR

Dje 16:21 Rafte të ndryshme  ·  Durrës

Raft Librash

120 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:21 Mobilje salloni  ·  Durrës

Divan dopio elektrik (recliner)

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:21 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Durrës

Mbajtese Tv

75 EUR

Dje 16:21 Mobilje salloni  ·  Durrës

Tavoline mesi me rrota

150 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:21 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline+Karrige

400 EUR Çmimi me zbritje

Dje 16:21 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Dhome gjumi komplet

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:10 Të tjera  ·  Durrës

OKAZION SHITEN 3 PAL DYER TE BRENDESHME DURRES

140 LEK

27 Maj 13:38 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Super rrugica

1 600 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 13:35 Dyqan Të tjera  ·  Durrës

Tapete 160×230

4 000 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 09:19 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

SUPER OKAZION Tavolin

2 900 LEK Çmimi me zbritje

26 Maj 14:31 Mobilje për TV/Stereo/Kompjuterë  ·  Durrës

Mobilje tv , kundrabufe

10 000 LEK

26 Maj 14:31 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavolinë mesi - tryezë

20 EUR

26 Maj 14:31 Antikë dhe Art  ·  Durrës

Kornize,panorame,pikture muri

3 000 LEK

26 Maj 10:49 Antikë dhe Art  ·  Durrës

Abazhure antik me punim druri te gdhendur

15 000 LEK

25 Maj 23:12 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Karrike zyre - Dromeas

200 EUR

Online
25 Maj 19:14 Të tjera  ·  Durrës

Kolltuqe per veranda

1 000 EUR

25 Maj 11:27 Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Shitet kuzhina e perdorur - Golem

35 000 LEK

25 Maj 11:01 Të tjera  ·  Durrës

Shiten kolltuqe ler lokal bar

10 000 LEK

25 Maj 09:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavolina me porosi, 3 cope 100€

100 LEK

25 Maj 09:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline televizori

120 LEK

25 Maj 09:00 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline

120 LEK

25 Maj 09:00 Antikë dhe Art  ·  Durrës

Vazo per lule

40 LEK

25 Maj 08:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline

40 EUR

25 Maj 08:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline e vogel

50 EUR

25 Maj 08:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline

80 EUR

25 Maj 08:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline e re

80 EUR

25 Maj 08:59 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Tavoline

100 EUR

25 Maj 08:38 Rafte të ndryshme  ·  Durrës

Rafte me porosi

25 Maj 08:34 Rafte të ndryshme  ·  Durrës

Rafte me porosi

24 Maj 23:19 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Shitet krevat dyshek dhe 2 komodina 45.000

45 000 LEK

24 Maj 23:19 Mobilje salloni  ·  Durrës

Tavoline mesi dru me 4 karrige fringo

560 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 19:43 Antikë dhe Art  ·  Durrës

Pikture ne vaj

200 EUR Çmimi me zbritje

22 Maj 19:53 Antikë dhe Art  ·  Durrës

Piktura per restorant hotel vila shtepi

1 200 EUR

22 Maj 00:41 Të tjera  ·  Durrës

Krevat klinike elektrik

21 Maj 01:51 Mobilje për kuzhinë  ·  Durrës

Sobe me dru

1 000 LEK Çmimi me zbritje

20 Maj 04:09 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Komplet 5 tavolina dhe 20 karrige

35 000 LEK

19 Maj 23:23 Të tjera  ·  Durrës

Kend dhe mobilje ne shitje

1 EUR

19 Maj 08:32 Mobilje për dhoma gjumi  ·  Durrës

Shitet Dollap

10 000 LEK

18 Maj 19:39 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

5 tavolina dhe 20 karrige komplet

35 000 LEK

18 Maj 18:27 Tryeza dhe Karrige  ·  Durrës

Pajisje dhe mobilje per parukeri

25 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Mobilje/Inventar dhe Dekorim në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Mobilje/Inventar dhe Dekorim | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione