Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Smart 2003 - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Automjete , 14

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Smart 2003,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Smart 2003 Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

08 Maj 02:50 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Smart

03 Jan 09:40 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 22:59 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Gush 10:16 Makina të dëmtuara (për pjesë)  ·  Shkodër

Pjese per Smart

27 Jan 01:25 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 700cc 2003 Automatik

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Dhj 23:19 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 600c

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 02:30 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 15:43 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Korr 15:06 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Shitet smart gjendje shume e mire

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Tet 15:02 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

smart viti 2003

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Dhj 14:19 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

SMART

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Sht 13:49 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Shkodër

Smart 600 benzine

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Nën 13:15 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Shkodër

Smart ForFour -03

2 800 EUR

22 Nën 13:10 Makina  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Shkodër

Smart ForFour -03

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Smart 2003 | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione