Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Rolex - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Rolex ,kategori,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Rolex Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 13:07 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex

5 000 LEK

20 Mar 09:39 Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Shkodër

Shitet audi S8 fabrike facelift 2009

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Gush 17:18 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Shitet kuti origjinale e Rolex

20 LEK

22 Shk 19:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Shkodër

Mercedes benz e220 w211 avangarde

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 22:41 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex gold e re akull ne qese

40 LEK

19 Dhj 13:43 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex Yachtmaster

50 LEK

13 Dhj 14:09 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore Rolex Chronographe

50 LEK

17 Nën 18:27 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Shitet ora

20 LEK Çmimi me zbritje

25 Sht 12:12 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Shitet ora rolex

25 EUR

08 Gush 16:26 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore Rolex automatice

50 EUR

04 Gush 13:25 Pjesë këmbimi  ·  Styling dhe Pajisje Sportive  ·  Shkodër

Jastik makine Luxury neck

4 EUR

25 Gush 23:57 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex,iwc,Omega

02 Gush 18:08 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore

2 500 LEK

12 Pri 20:54 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore rolex gold e re

40 LEK

01 Pri 22:52 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex

3 500 LEK Çmimi me zbritje

29 Mar 10:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

W221 S Class 320 Look Amg 65 okazion per pak dit !

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 09:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

W221 s class 320 65 amg look okazion!!!!!!!!!!!!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 23:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

W221 s class 320 look amg per pak dit!!

15 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 320  ·  Shkodër

W221 s class 320 look amg 65 full

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 22:47 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

SHITET ORE ROLEX 50MIJ LEK TE VJETRA

50 000 LEK

15 Sht 13:49 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore Casio Beside origjinale 50bar

7 000 LEK

31 Maj 03:19 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Rolex oysterquartz 18k spanjisht

5 200 EUR

21 Shk 04:38 Pjesë dhe Pajisje për celularë  ·  Shkodër

ore

27 Jan 14:29 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Rolex

38 EUR

18 Nën 11:04 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Blej ora te brandeve te njohura

23 Sht 14:02 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex Daytona

17 Gush 22:07 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

rolex

50 EUR

11 Qer 12:04 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

ORE ROLEX

60 EUR

11 Pri 09:23 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore Rolex

40 LEK

08 Pri 07:14 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore rolex

25 EUR

03 Nën 20:19 Telefona celular  ·  Markë tjetër  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Ora Rolex

55 EUR

15 Tet 19:25 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore dore

100 EUR

13 Tet 00:48 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Ore Rolex

30 LEK Çmimi me zbritje

03 Gush 13:25 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex DateJust Automatic

45 EUR

16 Mar 06:28 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

or rolex

30 LEK

15 Mar 20:58 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Rolex Daytona

5 000 LEK

15 Mar 12:40 Aksesorë dhe Orë  ·  Unisex  ·  Shkodër

Rolex Daytona

5 000 LEK

10 Jan 19:41 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

rolex

10 Jan 19:41 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

rolex

27 Dhj 21:22 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Orë rolex

50 EUR

17 Dhj 11:03 Aksesorë dhe Orë  ·  Për meshkuj  ·  Shkodër

Rolex

100 EUR

20 Tet 16:14 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Sportiv  ·  Shkodër

Kawasaki Ninja zx6r -02

2 200 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Rolex | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione