Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dhoma,kategori,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Dhoma Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 19:48 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Pogradec, Shitet Apartament 2+1, Qender

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:24 Shtëpi  ·  Pogradec

Dhoma plazhi Pogradec

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 07:27 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me Qera

40 EUR / ditë

Dje 12:56 Apartamente  ·  Pogradec

Okazion per pak dite 114m2

110 000 LEK

Numri i dhomave: 3
14 Qer 18:31 Apartamente  ·  Pogradec

Luxury apartment 2+1+2 ( me qera)

6 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 3
14 Qer 18:31 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

30 LEK / ditë

14 Qer 15:26 Shtëpi  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
14 Qer 15:26 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 500 LEK / ditë

14 Qer 14:17 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma plazhi

25 LEK / muaj

13 Qer 18:21 Shtëpi  ·  Pogradec

Shtepi pushimi 2+1+2(120m2)

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
13 Qer 18:16 Shtëpi  ·  Pogradec

Shtepi pushimi 2+1+2

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
13 Qer 15:27 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Pogradec

(AR) �� SHITET HOTEL 660M², POGRADEC!

10 EUR

Shitësit të Besuar
13 Qer 13:41 Dyqan Turizëm dhe Evente  ·  Pogradec

��Shitet Hoteli me 5 Yje⭐

8 000 000 EUR

Shitësit të Besuar
13 Qer 10:46 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

697565029 Shitet apartament 3+1+2 ne Pogradec

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
10 Qer 14:59 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Online
09 Qer 15:19 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma me Qëra: Pogradec

2 500 LEK / ditë

08 Qer 19:32 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament me qera Pogradec!

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Online
03 Qer 14:21 Të tjera  ·  Pogradec

Dhoma frigoriferike

2 000 EUR

31 Maj 05:59 Apartamente  ·  Pogradec

Shtepi/Apartament/Dhoma/Plazhi/Pushimi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
26 Maj 18:37 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

26 Maj 00:31 Apartamente  ·  Pogradec

Shtepi qera mujor shtepi pushimi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
23 Maj 10:25 Shtëpi  ·  Pogradec

Shtepi Ne Shitje

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
23 Maj 06:50 Shtëpi  ·  Pogradec

Shtepi me qera mujore

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
23 Maj 06:50 Të tjera  ·  Pogradec

Shtepi me qera mujore 120 euro

120 LEK

22 Maj 21:17 Dhoma  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

1 EUR / ditë

22 Maj 21:17 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
20 Maj 16:52 Vila  ·  Pogradec

Shitet Vila ne Pogradec

450 000 EUR

18 Maj 10:55 Shtëpi  ·  Pogradec

Shtepi Ne Shitje

250 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
16 Maj 15:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament 3+1+2 ne Pogradec

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
14 Maj 12:20 Shtëpi  ·  Pogradec

Dhoma Plazhi

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
10 Maj 13:28 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet shtepi

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
08 Maj 16:33 Dyqan Ambiente biznesi  ·  Të tjera  ·  Pogradec

�� SHITET HOTEL 1125M², POGRADEC!

500 000 EUR

Shitësit të Besuar
26 Pri 18:16 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma pushimi

1 500 LEK / ditë

25 Pri 19:53 Shtëpi  ·  Pogradec

Apartament 2+1 me qera ditore pogradec

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
25 Pri 11:41 Apartamente  ·  Pogradec

Shesim Apartament 1+1 Ne Tushemisht Prane Liqenit!

72 000 EUR

Numri i dhomave: 1
21 Pri 02:55 Apartamente  ·  Pogradec

!!OKAZION Me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
20 Pri 18:33 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma plazhi

40 EUR / ditë

19 Pri 10:35 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma plazhi

40 EUR / muaj

19 Pri 10:34 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma plazhi

40 EUR / ditë

19 Pri 10:34 Dhoma  ·  Pogradec

Dhoma

40 EUR / muaj

16 Pri 16:51 Shtëpi  ·  Pogradec

Vila Pogradec

65 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 80
12 Pri 13:05 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
27 Mar 14:58 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

140 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
25 Mar 09:58 Shtëpi  ·  Pogradec

Shitet shtepi private

1 EUR

Numri i dhomave: 4
24 Mar 22:12 Apartamente  ·  Pogradec

Apartament me qera

90 EUR

Numri i dhomave: 2,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dhoma | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione