Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

rubinet - Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe rubinet,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj rubinet Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Pri 16:55 Të tjera  ·  Tiranë

Rubinet Elektrik

30 EUR

09 Pri 09:57 Makina dhe Vegla  ·  Durrës

SHITET MANOMETER I PRESIONIT TE LARTE!

80 000 LEK

29 Mar 23:46 Për fëmijë  ·  Mobilje/Pajisje  ·  Elbasan

filtra uji

13 Shk 19:09 Makina dhe Vegla  ·  Tiranë

Rubinet per ngrohje uji

3 350 LEK

26 Jan 16:23 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Të tjera  ·  Tiranë

Bidon inoks ushqimor ITALIAN Cel.0692752419

10 000 LEK

20 Nën 16:30 Të tjera  ·  Lezhë

Vaske me Hidromasazh

1 900 EUR

17 Nën 17:17 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Inventar për banjo  ·  Tiranë

Lavaman

2 200 LEK

11 Nën 20:49 Shërbime  ·  Shtëpiake dhe Pastrim  ·  Elbasan

Filtra Uji

150 EUR

10 Tet 14:57 Të tjera  ·  Durrës

rubinet elektrike

10 Tet 14:57 Të tjera  ·  Durrës

rubinet elektrike

10 Tet 12:04 Mobilje/Inventar dhe Dekorim  ·  Mobilje për kuzhinë  ·  Tiranë

Lavapjate inoksi me dy gropa

2 200 LEK

21 Sht 18:42 Makina dhe Inventarë  ·  Të tjera  ·  Fier

kontejner 4000l

09 Gush 17:36 Të tjera  ·  Durrës

Rubinet qe ngroh ujin

2 500 LEK

21 Korr 20:58 Të tjera  ·  Elbasan

Cisterna, bot, depozita inoksi ushqimor nga Italia.

1 EUR

08 Qer 23:44 Ambiente biznesi  ·  Zyra  ·  Tiranë

Dyqan me qera në Laprakë KMY

35 000 LEK / muaj

08 Qer 14:08 Shtëpi  ·  Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA + JAVORE

15 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
31 Maj 14:35 Shtëpi  ·  Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA - 3 - DITORE - JAVORE - MUJORE

2 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
11 Jan 22:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

Vizitoni Faqen

800 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
21 Dhj 22:11 Dhoma  ·  Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA + JAVORE + MUJORE

210 EUR / muaj

18 Nën 09:58 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet lavaman shtepie me dy gropa

80 EUR

27 Tet 10:30 Për fëmijë  ·  Lodra  ·  Tiranë

Per Femije: Kuzhine Druri

22 000 LEK

02 Tet 22:05 Të tjera  ·  Elbasan

Cisterna, bot, depozita inoksi te ardhura nga Toskana.

240 EUR

10 Gush 11:42 Shitja me shumicë/Mall  ·  Të tjera  ·  Berat

Zorra me pika dhe çelsa

10 LEK

01 Korr 13:46 Shtëpi  ·  Tiranë

Ndertojme | GB 1+1 2+1 3+1 Dublex

Numri i dhomave: 2
17 Pri 10:33 Makina dhe Vegla  ·  Tropojë

RUBINET ELEKTRIK ����

30 EUR

02 Dhj 13:09 Të tjera  ·  Tiranë

Shitet lavapjate +grup

8 000 LEK

15 Tet 20:31 Të tjera  ·  Tiranë

Rubinet Lavamani nga Schütte

11 Tet 15:26 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Korçë

URGJENT!!!! FIAT PUNTO 1.4 GT TURBO 1998 ORIGINAL

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj rubinet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • rubinet në kategorinë Shtëpi
  • Rubinet në kategorinë Biznes dhe punë
  • Rubinet në kategorinë Makina
  • rubinet elektrik në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • rubinet në kategorinë Inventar për banjo
  • rubineta në kategorinë Teknikë e bardh dhe aparate shtëpiake
  • Rubinet në kategorinë Shtëpi dhe familje
  • Rubinet në kategorinë All Category
  • rubinet në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • rubinet2 in 1 në kategorinë All Category

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione