Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shitet toke - Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet në Lezhë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shitet toke,kategori,ose lokacione Lezhë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shitet toke Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lezhë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:13
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

SHitet Toke

14 000 EUR Çmimi me zbritje

14 Qer 11:21
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

toke

40 000 LEK

Online

Sot 13:04 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

1 hektar vije pare TALE

1 000 000 EUR

Sot 12:58 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

OKAZION- Shitet/Nderrohet toke ne Lezhe

50 000 EUR

Sot 04:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet toka

70 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 11:13
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

SHitet Toke

14 000 EUR Çmimi me zbritje

15 Qer 19:37 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet Toke

85 000 EUR

14 Qer 14:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet toke ne Shengjin (Plazh)

14 Qer 11:21
Linku:
Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

toke

40 000 LEK

Online
10 Qer 12:57 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Toke truall

10 Qer 12:56 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

TOKE

110 000 EUR

Online
24 Maj 20:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shiten 21 dylym toke

73 500 EUR

22 Maj 12:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet toka

70 000 LEK

20 Maj 15:29 Shtëpi  ·  Lezhë

SHITET SHTEPI PRIVATE+TOKE NE PIRAJ-LEZHE

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
19 Maj 09:26 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

SHITET TOKE PER SHTEPI APO BISNES

50 000 EUR

18 Maj 22:17 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Toke Truall Kune

180 EUR

18 Maj 10:24 Shtëpi  ·  Lezhë

SHITET SHTEPI SHENGJIN 150M NGA SHKRIMI I ❤️ SHENGJIN

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
17 Maj 14:51 Shtëpi  ·  Lezhë

SHITET SHTEPI + TOKE NE PLAZHIN E TALES

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Maj 09:50 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet Toke Tale-bregdet

200 000 EUR

12 Maj 18:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

TOKË NË SHITJE

150 000 EUR

08 Maj 19:47 Shtëpi  ·  Lezhë

Shitet

100 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
Online
07 Maj 08:33 Shtëpi  ·  Lezhë

Shtepi

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
27 Pri 18:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

toke

120 000 EUR

Online
27 Pri 15:41 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 Pro  ·  Lezhë

Huawei p20 pro

50 EUR

25 Pri 09:05 Të tjera  ·  Lezhë

toke

110 000 EUR

Online
22 Pri 20:03 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet Toka ne Lezhe

21 Pri 19:08 Shtëpi  ·  Lezhë

Shitet shtepi private ne Lezhe

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Pri 13:43 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet tokë + Lavazh + lokal

10 000 EUR

16 Pri 23:10 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

SHITET TOKË

70 000 EUR

06 Pri 12:14 Makina bujqësore dhe pyllore  ·  Traktorë  ·  Kubota  ·  Mx 5000 52 k fuqi  ·  Lezhë

Shitet Kubota Mx5000

13 000 EUR

02 Pri 05:34 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet ose nderrohet 2200 m2 toke shume prane Lezhes

45 000 EUR

26 Mar 11:36 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet shtepi + truall

120 000 EUR

26 Mar 10:58 Agjent për shitje të pronës Tokë/Fusha dhe farma  ·  Lezhë

Shitet shtepi + truall

120 000 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shitet toke | Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet me qera, Kerkoj punë, Oferta punë (punesim), Ndërrohet | Lezhë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione