Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jepet per ndertim - Tokë/Fusha dhe farma Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jepet per ndertim,kategori Tokë/Fusha dhe farma,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jepet per ndertim Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

06 Pri 01:57 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet për ndërtim sipërfaqe 7000m²+

1 EUR

25 Mar 20:27 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke per ndertim pallati Fresku

24 Mar 22:42 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

shitet

120 EUR

25 Dhj 11:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet me qera

26 Sht 18:21 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet per ndertim

19 Tet 12:52 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke per ndertim Pallati ne Tirane

16 Korr 13:38 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Truall Ndertimi ,Gjiri i Lalezit

455 000 EUR

04 Maj 21:35 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shitet Toke

23 500 EUR

11 Mar 11:59 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet me qera.

28 Tet 13:15 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jepet toke me qera Yrshek Tirane

999 999 EUR / muaj

15 Shk 18:31 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Ambient dhe toke me qera

1 EUR / muaj

31 Korr 13:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Per pallat

3 000 000 EUR

06 Maj 20:21 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Shitet

499 999 EUR Çmimi me zbritje

16 Pri 15:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Toke ne kombinat

28 Korr 13:26 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Jap tok ne kamez

200 EUR

19 Jan 20:41 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Truall SAUK I VJETER

300 EUR

01 Dhj 21:20 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

TOKE

140 000 EUR

05 Maj 03:16 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Truall dhe ndertim

650 000 EUR

29 Nën 16:40 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Truall me qera ne Tirane

21 Nën 20:12 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Truall prej 2.900m2 ne Tirane

3 000 000 EUR

14 Maj 08:22 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Tiranë

Truall ne Tirane

18 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Tokë/Fusha dhe farma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jepet per ndertim | Të gjitha | Tokë/Fusha dhe farma | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione