Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

himare - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe himare,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj himare Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:30 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vlorë

Shitet Toke Ne Borsh 500m2

110 000 EUR

Dje 20:53 Vila  ·  Vlorë

SHITET VILE NE HIMARE

180 000 EUR

Dje 17:02 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

** ��Shtepi private antike ne shitje ne Himare ��

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Dje 10:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet 1+1, Dhermi

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 10:08 Vila  ·  Vlorë

Super okazion 2 obiekte në himarë

1 EUR

12 Pri 13:23 Shtëpi  ·  Vlorë

Dy shtepi jepen me qera vjetore per operatore turistike

Numri i dhomave: 4
09 Pri 15:28 Shtëpi  ·  Vlorë

Apartament ne shitje Himare qender

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
09 Pri 09:57 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

PER SHITJE, APARTAMENT 2+1 ME VERANDE NE HIMARE !

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
Online Shitësit të Besuar
08 Pri 15:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shite, Apartament 2+1 ,Himare.RV39207

235 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
04 Pri 04:19 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vlorë

SHITET TRUALL

80 000 EUR

27 Mar 12:54 Vila  ·  Vlorë

Shiten Vila, Drimadhe, Himare!!

575 000 EUR

25 Mar 16:11 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vlorë

Shitet toka ne himar

70 EUR

24 Mar 17:21 Shtëpi  ·  Vlorë

SHTEPI 1+1 HIMARE

138 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Mar 12:18 Apartamente  ·  Vlorë

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Dhermi, Himare

378 742 EUR

Numri i dhomave: 2
11 Mar 17:11 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE HIMARE !

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Online Shitësit të Besuar
17 Shk 10:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Duplex, Dhermi

700 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
Online Shitësit të Besuar
29 Jan 18:12 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet Duplex,Dhërmi-Himarë

700 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 180
Online Shitësit të Besuar
18 Jan 21:25 Tokë/Fusha dhe farma  ·  Vlorë

shitet toke vije e pare

2 500 000 EUR

17 Jan 13:43 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

.Shitet 5800 m2 Borsh Vija 1

3 000 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online Shitësit të Besuar
14 Dhj 17:20 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

Shitet 1+1, Dhërmi

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online Shitësit të Besuar
12 Dhj 09:08 Agjent për shitje të pronës Apartamente  ·  Vlorë

APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE HIMARE !

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj himare | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione